موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من از همش گرفتم...بدون هیچ ترفندی... Biggrin.gif
(25-05-2015، 07:39 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمن گفت در دسترس نیس الان چه روشی برم؟

MOYA

و
ADOST

ازین روش برین وگرنه ب احتمال زیاد شارژو نمیده
یا میگه عضو نیستین یا میگه در دسترس نیس

عضو بشین
یه ربع تا نیم ساعت بعد از عضویت دوباره عضو بشین وقتی گفت عضو بودی کدشو بفرستین

ک البته اینم 95درصد جواب میده

(راه حل دیشب آقای اسنیپر. )
(25-05-2015، 07:39 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمنم گف لغوکردم دوباره عضویت فرستادم بعد ک ج اومد سریع فرستادم شارژداد
کد درحال دسترس نیست بعدا سعی کنید دیگه نمیده نزنید...
(25-05-2015، 07:45 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد درحال دسترس نیست بعدا سعی کنید دیگه نمیده نزنید
مگه نا محدود نبودن؟چرا نده؟
(25-05-2015، 07:44 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لغو کنم سریع بزنم؟ چیز دیگه نمیخواد؟
(25-05-2015، 07:47 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:44 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن بمن ازاین روش داد
(25-05-2015، 07:47 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:45 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد درحال دسترس نیست بعدا سعی کنید دیگه نمیده نزنید
مگه نا محدود نبودن؟چرا نده؟

دوباره امتحان
هر سه تا مسابقه خيلي راحت شارژ ميدن..هيچ روشي هم نميخواد.الکي جو ندين Heart.gif
(25-05-2015، 07:49 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:47 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن بمن ازاین روش داد

نداد که باز گفتمحصول در دسترس نیس
ببین لغو کنم
عضو بشم
سریع کدشو بفرستم؟