موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-05-2015، 08:53 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 08:08 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 08:01 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:48 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راه حل مسابقه 737601

به 737601 پیامک بدون متن بزنین تا عضو بشین بعد 117 نفرستین صبر کنین دوباره به 737601 پیامک بدون متن تا سئوال بپرسه (جواب سئوال رو ندین بدون متن بفرستین یا فاصله و نقطه) سئوال بعدی پرسید باز دوباره پیامک بدون متن تا سئوال بعدی بپرسه اسنکار ادامه بدین تا بالای متن سئوال بگه شارژ مسابقه شعر یادت نره اینو که گفت 117 بفرستین میده من تست کردم

واقعائ ممنون تست کردم راحت شارژ میده با این روش

خواهش ...شما از این مدل حرکتا خیلی بیشتر واسه بقیه انجام دادین

ئوستان تهش واستون اگه درست انجام بدین 100 200 میمونه (اصلاح میکنم)

شما لطف دارید فقط اعتبارتون ان شاالله فردا Shy.gif

خواهش میکنم..این اعتبار به چه درد میخوره اونوقت بشه 1000 شارژ میده؟ Biggrin.gif  Biggrin.gif الان مث اینکه دوستان میگن اگه شارژتون کم باشه و هزینه سئوالا رو نداشته باشین روش جواب نمیده...اگه روش درست برین جلو میده و تهش یه حدودی میمونه براتون

فقط من تو کف اینم یه روش مث این پیدا بشه واسه این که میگه شما عضو نیستین
قبلا اگه با فاصله میفرستادی این پیغام نمیداد ولی الان دیگه رندوم به 100 نفر میگه عضو نیستین به ده نفر شارژ میده )امروز که به اون ده نفرم نداده Sad.gif
به من گفت شارژتو گرفتی !!! با اینکه یک بار فرستادم 117 رو Undecided.gif Undecided.gif
فرهاد من قبلأ شناسه گرفتم دوباره میتونم 5رو بفرستم به84909بهم بده یانه?
یه کد بدستم رسیده میگن اینترنت رایگان ماهانه میده.
ولی درست ازش اطلاع ندارم این چجوریاس؟؟
*555*3*2*#3
یکی واسم توضیح میده قضیه ی این اینترنت رایگان ایرانسل رو؟
ممنون میشم...
(18-05-2015، 09:15 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد من قبلأ شناسه گرفتم دوباره میتونم 5رو بفرستم به84909بهم بده یانه?

نه
نت رایگان نیست 6تومن هزینه کم میکنه
دوستانmeidنمیده؟؟!
شعر یادت نره تموم شده؟ چون دیگه هرچی پیام میفرستم اسمی از شارژ نمیاره Sad.gif
(18-05-2015، 09:25 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شعر یادت نره تموم شده؟ چون دیگه هرچی پیام میفرستم اسمی از شارژ نمیاره Sad.gif

نه هستش اما اگه الان 117 رو بفرستی فکر کنم بهت مثل من بگه که شارژ رو دریافت کردی
ممنون ظاهرا برای ارسال پیام عضویت هم باید خط شارژ داشته باشه چون برای منم الکی گفت شارژ دریافت کردین و یکبارم که دوتا 117 فرستادم چون قبلش خطم کم شارژ داشت و گفت شارژ دریافت کردید و یه خطم 6 بار بیشتر عضو شدم حرفی از شارژ نزد دوباره لغو کردم و بازم فرستادم و بازم پیام شارژ نیومد! :(