موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 06:42 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها adost گفت کد درخواستی موجود نمی باشد چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی تموم شده؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif Huh.gif
(25-05-2015، 06:43 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:40 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال مسابقه 7108
برای ازدواج کردن دلایل بسیاری وجود دارد.کدام مورد از دلایل صحیح برای ازدواج است؟؟
1-جستجوی استقلال
2-عشق و صمیمیت
لطفا جواب بدید

جواب میشه 2

این مسابقه برای چیه؟امتیاز یا شارژ؟
(25-05-2015، 06:42 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

،،،واسه من سری قبل اینجوری گفت،لغو کردم دوباره فرستادم وشارژو داد،،اتفاقا الان فقط یک شارژو نگرفتم وآن هم moya بوده،لغوش کردم ودوباره مراحلشو انجام دادم،،البته کد را با تاخیر فرستادم
هم مویا هم 737602 داد
(25-05-2015، 06:46 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم مویا هم 737602 داد

واسه 737602 هم بینش فاصله انداختی کدو زدی؟
(25-05-2015، 06:45 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

،،،واسه من سری قبل اینجوری گفت،لغو کردم دوباره فرستادم وشارژو داد،،اتفاقا الان فقط یک شارژو نگرفتم وآن هم moya بوده،لغوش کردم ودوباره مراحلشو انجام دادم،،البته کد را با تاخیر فرستادم

اخه دیروز همین کارو کردم بار دومم گفت شارژ خود را دریافت کردید
دوستان این راه جواب داد و از ADOST گرفتم الان

قبل 6 عضو شده بودم
ده دقیقه پیش دوباره عضو شدم وقتی گفت عضو بودی کدشو فرستادم و الان شارژو داد

(راه حل دیشب آقای اسنیپر. ممنونم ازشون)
عاقا ما مث بعضیا تک خوری نمیکنیم. چن دفه ب بعضیا گفتم مسابقاتی ک امروز میان کدومان تست کنم ولی ... Biggrin.gif بماند
واسه 737602 اول 1 رو بفرستین ب 737602
پیامتون ک ارسال شد درجا 122 رو بفرستین ب 737602 . من اینجوری گرفتم
اینطوری وقتی پیام عضویت بیاد پشت سرش شارژ هم میاد
تقدیم ب دوستان
(25-05-2015، 06:47 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:45 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه دیروز همین کارو کردم بار دومم گفت شارژ خود را دریافت کردید

کد درخواستی موجود نمیباشد
و
در دسترس نیست
باهم فرق دارن

وقتی میگه در دسترس نیس دیگه نمیده و میگه دریافت کردی
(25-05-2015، 06:47 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این راه جواب داد و از ADOST گرفتم الان

قبل 6 عضو شده بودم
ده دقیقه پیش دوباره عضو شدم وقتی گفت عضو بودی کدشو فرستادم و الان شارژو داد

(راه حل دیشب آقای اسنیپر. ممنونم ازشون)

الان از همین روش شارژ MOYA هم اومد Shy.gif