موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 09:57 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 09:51 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 09:41 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاعات من هم طبق تمام شنیده ها وگفته های دوستان هستش،وفقط خواستم واسه احیانا عضویت دوستان راهنمایی کرده باشم،،شما مرحله دوم یعنی ارسال یک به 73711141 هستش،تا بفهمی چه جوابی میده،ولی معمولا باید یک سوال هم بده،

جواب سوالش به چه شماره ای بفرستم؟7108؟

داخلش نوشته،اگر ننوشته به همون شماره ای که واست اس اومده،که فکر کنم همون 7108 باشه،،،بعدا برای پیگیری باید یک رابه 73711141 بفرستی،،البته در صورت جواب ندادن و بعد یک یا دو روز،

جواب دادم یکی سوال کرد 
Biggrin.gif ساحل عاشقت شدم
(25-05-2015، 09:45 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 08:27 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک الکی نگین بعده نیم ساعت میده من نیمساعتم گذشت زدم یکیش گفت عضو نیستین اون یکی که با روش اسنایپر دوباره عضویت فرستاده بودم گفت دردسترس نیس تا حالا از مویا ادوست یدونه هم نگرفتم Sad.gif

منم نگرفتم.اصلا معلوم نیست چشه.اه.همش دارم انتقال میدم ضرر میکنم

به قرآن كه امشب همشو گرفتم از همه سيم هام هنوزم دارم ميگيرم ولي پيام به 8282 تحويل نميشه نميدونم چرا تقريبا همش رو گرفتم فقط 3 تا سيم ديگه مونده Biggrin.gif حريص نبودم ولي راحت گيرم اومد.. متشكر Heart.gif
8282هنگیده فک کنم تحویل نمیره بهش.
(25-05-2015، 10:07 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آ
(25-05-2015، 09:45 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 08:27 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک الکی نگین بعده نیم ساعت میده من نیمساعتم گذشت زدم یکیش گفت عضو نیستین اون یکی که با روش اسنایپر دوباره عضویت فرستاده بودم گفت دردسترس نیس تا حالا از مویا ادوست یدونه هم نگرفتم  Sad.gif

منم نگرفتم.اصلا معلوم نیست چشه.اه.همش دارم انتقال میدم ضرر میکنم

دوست خوبم ما اینهمه زحمت کشیدیم مسابقات رو تست کردیم بعد من گذاشتم بعده نیم ساعت از عضویت کد رو بزنم که یا میگفت کارت شارژ رو دریافت کردید یا محصول در دسترس نیست و یا عضو نشدید و الان هم که 10 دقیقه یا بیشتره حتی پیام عضویت هم جوابش نمیاد

آره بازم قاطی کرده.نمیدونم چکار کنم.خودم گفتم کدوم شارژ میده، هنوز خودم نگرفتم.هر روشی هم که به ذهنم رسیده زدم.الانم که 8282 قاطیه.شانس نداریم که
آره هنک کرده
(25-05-2015، 10:10 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ساحل عاشقت شدم

پسری؟ Biggrin.gif
(25-05-2015، 08:47 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اون رو میدونم برای خط دیگه هنوز نمیدونم چقدر فاصله بین عضویت و ارسال کد بدم و البته چون از قبل عضو بودم اگه لغو کنم امکان داره بازم بگه کات شارژ رو دریافت کردید

دوست خوبم.من به یکی گفتم 6-7 بار پشت سر هم عضو شو بعد کد بفرست.گفت بهش داده.حالا که خودم میخوام بگیرم جواب 8282 نمیاد
سلام,این سه تا مسابقه هنوز میدن؟
انگار غیر فعالش کردن من هنوز حالا میخواستم بگیرم اینم کار بود ایرانسل کرده اینم یک نوع بی حقی و دزدی فقط شارژ حدر میدیم