موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-05-2015، 06:41 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان واسم پیام اومد گفت شارژ هزاری واسه هزار نفر اول
ارسال 1 به8455
ولی هنوز تست نکردم

تست شده حرفی از شارژ نزد
sakaki کاربر
لطف کنید صندوق پیامتون را خالی کنید
(20-05-2015، 06:41 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان واسم پیام اومد گفت شارژ هزاری واسه هزار نفر اول
ارسال 1 به8455
ولی هنوز تست نکردم

نمیده
بچه ها امروز شارژ همراه اول برای برد پرسپولیس شارژ تکراری بهم داده.باید چیکارکنم.قبلا بهم داده بودش.
(20-05-2015، 06:43 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
sakaki کاربر
لطف کنید صندوق پیامتون را خالی کنید

تا الان اگ میخواست میدید . هر بار رفرش میکنم پیام شما هستش
ایندفه منفی میدم Lightbulb.gif
(20-05-2015، 06:38 PM)ar236cha نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 06:34 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 06:31 PM)porya6 9 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدر دیر میزارین جز ضرر هیچی نگرفتیم

شما کدوم مسابقه رو میگین من تا ساعت 5 و ربع و بیشتر تست کردم شارژ نداشت بعد یهو زدم و خودم هنوز نگرفته بودم تبریک گفت خوب هر روز یه ساعتی فعال میشن  Sad.gif

پوريا اين جاي تشكره؟ كد به موقع گذاشته شده و 3000 نفر زدن و شارژ گرفتن و تموم شد.

ساحل خانوم دستتون درد نكنه. اعتبار تقديم شد.

همش تقصیر ساحله که یهویی دیر گذاشت
همش ده تا گرفتم
ساحل یهویی زودتر بذار که n تا بگیریم .

دمت جیززززز
یه دونه باشی ی ی ی .
الان کار دارم ، یک دو ساعت دیگه میام هر چی اعتبار داشتمو دارم با فرقون برات خالی میکنم .
(20-05-2015، 06:45 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز شارژ همراه اول برای برد پرسپولیس شارژ تکراری بهم داده.باید چیکارکنم.قبلا بهم داده بودش.

برا منم همین طور بود.هیچ نتیجه ای نگرفتم از تماس با پشتیبانی
اینجور سوالات الکی نذارید آدمین عزیز گفتن تست کنید بعد بذارید الان دوستان میزنن و طریقه لغوشو بلد نیستن بعد فردا میان میگن به 700زنگ زدم 10تا مسابقه داشتم بدونیکه متوجه شده باشم دوستان همین الان
Laghv 8455
Laghv 20142
حتمأ لغو کنید جز8282چون نیستن
مسابقه طعم شیرین خیال
مورچه قویتره چون50برابروزنش روحمل میکنه!
2000شارژ توروزای بعدتوزیع میشه
فردا 500نفر اولی که به سوال پاسخ دهند برنده شارژ 1000تومانی خواهند شد
قرعه کشی آخر ماه:5گوشیLGلمسی
بزودی سوال اول
از737177ارسال میشه،برای شروع سریعتر1روارسال کن
هرسوال:120تومان
لغو:ارسالLبه737177
پشتیبانی:66040227
برگزارکننده:تاک تل

با عضویت هم شارز کم میکنه120
(20-05-2015، 06:31 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدر دیر میزارین جز ضرر هیچی نگرفتیم

ناشکری نکن.به محض اینکه اومد ساحل گذاشت.من 1 دقیقه قبل از ساحل تست کردم فعال نبود.به جای تشکر حرف الکی میزنین.واقعا از ساحل تشکر می کنم.واقعا بهترین تستر انجمنه