موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-05-2015، 01:39 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 01:24 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژژژژ رایگان امروز ایرانسل
1276201931
رو به 73711159 پیامک کنید...

من برای شمارو زدم

مرسی..ولی برام پیامک نیومد...باید با سیم کارت جدید بزنید تا براتون حساب بشه..اگه با سیم کارت قبل تو این مسابقه شرکت کردید نمیشه بزنید..
(18-05-2015، 01:50 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 01:39 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 01:24 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژژژژ رایگان امروز ایرانسل
1276201931
رو به 73711159 پیامک کنید...

من برای شمارو زدم

مرسی..ولی برام پیامک نیومد...باید با  سیم کارت جدید بزنید تا براتون حساب بشه..اگه با سیم کارت قبل تو این مسابقه شرکت کردید نمیشه بزنید..

تاحالا نزده بودم

نوشتش به سرویس با هنرمندان خوش اومدی
هزینه 120 تومن

ولی بهم هیچ کدی ندادش
لطفا کمک کنید کسی ج مارو نمیده؟ چطور میشه از آپ با 5000 ت شارژ دوبرابر شارژ گرفت من خریدم ولی چیزی نیومد اگه باید اس بفرستم بگید لطفا...
تموم شد 73711159 دیگه نمیده فعلا
آره تا صبح فعال بود...الان 73711159 دیگه غیرفعال شد...
شانس ماس دیگه
(18-05-2015، 02:00 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین چرا من پیام های خصوصیم رو پاک میکنم باز میگه ظرقیت تکمیله !!!!؟

جعبه ارسالتم پاک کن احتمالا خالی بشه
(18-05-2015، 02:00 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین چرا من پیام های خصوصیم رو پاک میکنم باز میگه ظرقیت تکمیله !!!!؟

سطل ***** در سمت راست هست اونم باید پاک کنی
مسابقه جالبی نیست قدیم خوب بود کسی نزده بود الان بیشترا زدنش و کسی نیست کدتو بزنن تازه قدیم رایگان بود الان هر خط 120کم میکنه به الافیش و هزینش نمی ارزه کد73711159و21421از اینا دیگه کسی نمیتونه سود ببره مگر اینکه آپدیت بشه و همه خطا جواب بده و رایگان باشه وگرنه بازم الافیش نیست
سلام به دوستان

دوتا سوال دارم ممنون میشم کسی میدونه بگه

اول اینکه من نرم افزارهای آپ رو پاک کنم اگ امیدی هنوز هست که درست بشه پاک نکنم.

دوم اینکه من چندروزی نت نبودم
اگ کدای ایرانسلی هست که شارژ میده ممنون میشم بگید

Heart.gif Heart.gif Heart.gif