موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژ کم کرد آخرش باز همونو گفت عضو نیستید Sad.gif
(18-05-2015، 07:48 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:37 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:34 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:31 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:29 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هیچکس بسته نت 9 تا 9 رو فعال کرده؟؟ خب اگه شما فعال کردی میشه بگید چطوری باید استعلام بگیرم؟؟ Undecided.gif

# 2*4*1*555*

این مال 2 تا 8 صبح هستش
تنها راهش اینه از کنترل حساب اینترنتی ایرانسل استعلام بگیری

من تست کردم
بسته 9تا9 نداریم

قبل فعال کردن میگه 9تا9
اما بعد فعال کردنش اگه دقت کرده باشین میزنه 500 مگ + 2.5گیگ(2تا 8صبح) 10ت

البته اگه بسته دیگه ای هست بجز این ک من در جریان نیستم
شرمنده

من خودم همین بسته رو دارم چندباری هم به 700 زنگ زدم واسه کد استعلامش ولی جواب درستی ندادن آخرش یکی کد
ستاره 141 ستاره 39 مربع
رو داد که وقتی میزنی میگه اصلا چنین کدی وجود نداره.ولی من تو کنترل حساب اینترنتی چک کردم بسته 9 شب تا 9 صبح داشت حجم باقیمانده رو هم جلوش نوشته بود

داداش من خودم دیروز 700 تماس گرفتم با کلی دعوا .

در جواب گفت از کد *555*1*4# مشاهده کنید.بازم اینکه میزنم چیزی نمایش داده نمیشه!

حالا بازم فردا پیگیری 
(18-05-2015، 08:10 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ کم کرد   آخرش باز  همونو گفت عضو نیستید Sad.gif

باید اول پیامش بنویسه 
*-*
شارژ
مسابقه شعر یادت نره

بعد 117 بفرستین
كسي اون شارژ ك تا /اخر شب مهلتش بود رو گرفته؟ Huh.gif Huh.gif
بمن جواب نداد همچنین روش اقای فنم رو خانم نفیسه هم قبلش گفتن که باید پیام بفرستیم چنبار تا بگه شارژ ولی بازم جواب نمیده Sad.gif
(18-05-2015، 08:17 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمن جواب نداد همچنین روش اقای فنم رو خانم نفیسه هم قبلش گفتن که باید پیام بفرستیم چنبار تا بگه شارژ ولی بازم جواب نمیده Sad.gif

شارژ دیشبو گرفتی؟؟
از من 500 کم کرد و شارژ داد
شاید meid هم همینجوری مث راه حل fanom بذه Huh.gif Huh.gif Tongue
(18-05-2015، 08:17 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساحل باید شارژ داشته باشی .. واسه هر پیام 120 کم میکنه منم امتحان کردم با سیمی که از 120 کمتره ج نمیده!!
اره من گرفتم