موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-05-2015، 07:25 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 07:22 PM)amir145 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

شارژ فعال برای امروز چیزی مونده ؟ یا همه تموم شده ؟

لطفاً شارژ های فعال رو تو یه تاپیک جداگانه قرار بدید تا کاربر بتونه راحت تر کد هارو بگیره ( البته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست که خیلی دیر به دیر آپدیت میشه و تمام کدهای موجود توی اون روزو نمیزاره.کدهارو هم خیلی دیر میزاره)

الان برای یه شارژ باید 20 صفحه اینور و اونور بری تا یه کد توی تاپیکا پیدا کنی.

ممنون
ن چيزي نمونده
لطفا اسبم ندين

عزیزم بایدم بین اونیکه یه ساعت بلکه بیشتر میمونه با اونیکه یهو میخواد شارژ باشه براش فرق باشه . شما زودتر بیا با بچه ها باش کد شارژ گیرت میاد چجووووووووور
mshad رو از یاد بردیم
من ک هر چی پیام عضویت زباشه ب 82 میفرسم ج نمیده لامصب
راستی 7108باید همیشه عضو باشی تا پیام شارژ بهتون بیاد.اینطور نیست ک 11 عضو بشی 12 ج بدی.
برا انتقال دادن شارژ همراه اول در هر انتقال چند تومن میشه انتقال داد؟؟؟؟؟؟؟؟ Shy.gif Heart.gif
(20-05-2015، 07:53 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا انتقال دادن شارژ همراه اول در هر انتقال چند تومن میشه انتقال داد؟؟؟؟؟؟؟؟ Shy.gif  Heart.gif

سقف 10تومن در روز
(20-05-2015، 07:29 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبچ من 2 رو فرستادم برا 203060 اما پی ام نیومده Angry.gif

چندبار بفرست
مثلا میشه 5 تومن الان با یک بار انتقال داد....؟..ایرانسل چون هزار تومنه Wink.gif
(20-05-2015، 07:56 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 07:29 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندبار بفرست

ده بار فرستادم
(20-05-2015، 07:57 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا میشه 5 تومن الان با یک بار انتقال داد....؟..ایرانسل چون هزار تومنه Wink.gif

توی سایت زده از1000تا 10000تومن بعد خطی کی میفرسته باید 500تومن براش باقی بمونه و 40تومن هزینه انتقال میشه 540تومن 
(20-05-2015، 07:58 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 07:56 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندبار بفرست

ده بار فرستادم

سامانه اش شلوغه برای من 1ساعت بعدش اومد
(20-05-2015، 08:04 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 07:58 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندبار بفرست

ده بار فرستادم

سامانه اش شلوغه برای من 1ساعت بعدش اومد

شارژ ميباشه؟؟؟؟