موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 06:10 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب اشتباهی کردم زود زدما !
مویا سریع داد وای ارزوی دوست داشتنی بعد از کلی دقیقه فرستاد که کد در دسترس نیست !
بزاریم خلوت شه بعد راحت بگیریم

برا منم همینطور شد . بعد بفرستم میده؟ به پشتیبانی زنگ بزنم چی؟
(25-05-2015، 06:11 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یبار دیگ روش خودمو امتحان میکنم شاید داد . اگ خبری شد خبرتون میکنم

اره اسنایپر روش تو دیروز کارساز بود ببین الانم عمل میکنه خبرشو بده.... Biggrin.gif
فعلاAD یکی به من داد ولی باتاخیر
(25-05-2015، 06:12 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:11 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یبار دیگ روش خودمو امتحان میکنم شاید داد . اگ خبری شد خبرتون میکنم

یه راهیم برا اینکه میگه در دسترس نیس پیدا کنین Sad.gif

میخوام همین کارو بکنم Biggrin.gif
(25-05-2015، 06:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:09 PM)Armin73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان نوشته در دسترس نیست یعنی دیگه شارژ نمیده؟؟؟؟

يعني ممكنه شارژ باز شه ممكنم هست نشه بستگي ب دل ايرانسل داره رحم بياد يا نه؟ Biggrin.gif  Heart.gif

منظورم اینه مثلا adost نوشته محصول در دسترس نیست ، اگه سیستمش درست بشه ذیگه نمیتونم امروز ازش شارژ بگیرم؟
(25-05-2015، 06:12 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونایی که میگه محصول درخواستی موجو نیست  بازباید عضو بفرستیم یا همون اس ام اس دوم؟؟؟؟

هیچکدوم

99% میگه قبلا دریافت کردین
به من هر دوش گفت محصول درخواستي وجود ندارد
سلام
737602 میده بزنید
لطفا اعتبار بدین
(25-05-2015، 06:13 PM)Armin73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:09 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:09 PM)Armin73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان نوشته در دسترس نیست یعنی دیگه شارژ نمیده؟؟؟؟

يعني ممكنه شارژ باز شه ممكنم هست نشه بستگي ب دل ايرانسل داره رحم بياد يا نه؟ Biggrin.gif  Heart.gif

منظورم اینه مثلا adost نوشته محصول در دسترس نیست ، اگه سیستمش درست بشه ذیگه نمیتونم امروز ازش شارژ بگیرم؟
نه دیگه نمیده
دوستان 737601 امروز شارژ نمیده؟