موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-05-2015، 10:05 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دودش فقط به چشم مردم بدبخت میره
تو بدترین دوره تو بدترین نقطه زاده شدیم

دود چی؟
خاطره الان شارژ میده؟ 737601 چی؟ من نگرفتم هنوز..
(24-05-2015، 10:06 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-05-2015، 10:05 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دودش فقط به چشم مردم بدبخت میره
تو بدترین دوره تو بدترین نقطه زاده شدیم

دود چی؟

بنزین تک نرخی شد.
دریغا که ایران آباد شود.
من کد جواب یا عضویت میفرستم دیگه جواب نمیده نکنه هنگ کرده Sad.gif
(24-05-2015، 10:13 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاطره الان شارژ میده؟ 737601 چی؟ من نگرفتم هنوز..

خانم پرشیا 737601 که 3 هزار نفری بوده تموم شده ولی زرم و خاطره تا 12 شب وقت داره ولی من کد جوابو میفرستم جواب نمیده Sad.gif
عاقا 8282 کاراش عجیبه خدایی هنگ کرده در صورتی ک این وقت شب باید آزاد میبود
جواب عضویت من نمیاد ولی فرستادم شارژ رو داد
(24-05-2015، 10:13 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاطره الان شارژ میده؟  737601   چی؟   من نگرفتم  هنوز..

آره ميده Angel.gif
zaram و katere
قبلا اگ عضو بودین جواب رو بفرستین میاد
اگرم جواب نمیاد لغو کنید دوباره تست کنید
اگ پیام عضویت Deliver شد و جوابش نیومد بازم جواب رو بفرستین شارژ رو میده من تست کردم.خود دانید
(24-05-2015، 10:26 PM)+plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خاطره الان شارژ میده؟  چی؟   من نگرفتم  هنوز..

آره ميده Angel.gif

737601   که نمیده Tongue
کسیدالان از 737601 گرفته،،واسه من گفت شما جزو سه هزار نفر نبوده اید