موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-05-2015، 08:17 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين دوتا نامحدوده ***** ك نميده :| مطمئنيد ميده؟ من 1 ساعت پيش عضو شدم رفتم ظرف شستم الان ميزنم ميبينم ب يكي سيم كارتا نداد بقيه رو نميدونم همش ميگه عضو نيستيد!
خسته نباشی Biggrin.gif Biggrin.gif
(17-05-2015، 08:19 PM)Aral نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 08:17 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين دوتا نامحدوده ***** ك نميده :| مطمئنيد ميده؟ من 1 ساعت پيش عضو شدم رفتم ظرف شستم الان ميزنم ميبينم ب يكي سيم كارتا نداد بقيه رو نميدونم همش ميگه عضو نيستيد!

به منم بعد از شستن ظرف همینو گفت
رفتم یه پارتی رخت شستم اومدم ، زدم ، داد .

نتیجه اخلاقی:
بعد از عضویت حداقل ۳۰min باید فاصله بندازوی .
فهمستی ؟!!!!
(17-05-2015، 08:28 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 08:19 PM)Aral نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتیجه اخلاقی:
فهمستی ؟!!!!

خخخخخ لایک
بچه ها این کودک و moya چرا میگه عضو نیستی هنوز؟با این ک 20 دیقس عضو شدم
چه رازیه وقتی شارژ جدید میاد در صدم ثانیه همه می فهمن Cool.gif
(17-05-2015، 08:34 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب منم همینو میگه منم لغو کردم میخوام ساعت ده بزنم ببینم چی میگه
(17-05-2015، 08:28 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتیجه اخلاقی:
فهمستی ؟!!!!

ظرف شستن من 30 دقيقه شد بيشتر جانم.. Biggrin.gif ولي ندااد الان سيمكارتاي ديگمم گذاشتم اصنم پيام نيومده ولي 360 ك توش بوده پريده :|
الان zaram va Moya می گه کد درخواستی موجود نیست
(17-05-2015، 08:34 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20دقیقه هم زوده...عجله نکن بذار 1ساعت دیگه بزن
ایمان داداش پس چرا کاربر rtmreza میگه مُویا کد درخواست موجود نیست