موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان کدوم شارژ میده?
(25-05-2015، 06:47 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:46 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم مویا هم 737602 داد

واسه 737602 هم بینش فاصله انداختی کدو زدی؟

نه سریع زدم ولی جوابش دیر اومد
بچه ها جواب مویا دیرمیاد؟
(25-05-2015، 06:50 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان کدوم شارژ میده?

OZV MOYA
OZV ADOST
ب 8282

یه ربع بعد از عضویت دوباره عضو بشین وقتی گفت عضو بودی کدشو بفرستین

خالی ب 737602
(25-05-2015، 06:49 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:47 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:45 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:42 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها adost گفت کد درخواستی موجود نمی باشد چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

،،،واسه من سری قبل اینجوری گفت،لغو کردم دوباره فرستادم وشارژو داد،،اتفاقا الان فقط یک شارژو نگرفتم وآن هم moya بوده،لغوش کردم ودوباره مراحلشو انجام دادم،،البته کد را با تاخیر فرستادم

اخه دیروز همین کارو کردم بار دومم گفت شارژ خود را دریافت کردید

کد درخواستی موجود نمیباشد
و
در دسترس نیست
باهم فرق دارن

وقتی میگه در دسترس نیس دیگه نمیده و میگه دریافت کردی

برای در دسترس   باید چه واکنشی انجام داد ؟
سلام بچه ها مویا و ای دوست الان میدن؟؟
(25-05-2015، 06:53 PM)maryam0098 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها مویا و ای دوست الان میدن؟؟

میده اره
(25-05-2015، 06:52 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:49 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:47 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:45 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 06:42 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها adost گفت کد درخواستی موجود نمی باشد چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

،،،واسه من سری قبل اینجوری گفت،لغو کردم دوباره فرستادم وشارژو داد،،اتفاقا الان فقط یک شارژو نگرفتم وآن هم moya بوده،لغوش کردم ودوباره مراحلشو انجام دادم،،البته کد را با تاخیر فرستادم

اخه دیروز همین کارو کردم بار دومم گفت شارژ خود را دریافت کردید

کد درخواستی موجود نمیباشد
و
در دسترس نیست
باهم فرق دارن

وقتی میگه در دسترس نیس دیگه نمیده و میگه دریافت کردی

برای در دسترس   باید چه واکنشی انجام داد ؟

لغو کنین چون دیگه نمیده
ممنون هر سه تا رو گرفتم ولی دیر داد
سلام شارژ هستش امروز؟؟