موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 08:46 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='92152' dateline='1432570574']
وقتی میگه دریافت کردی اگه لغو نکنی گوشیت روشن باشه دوباره کد شارژو میده 80 درصد 
ولی بعضی وقتام نمیده 
همیشه سعی کنید قبل 6 عضو شده باشید بعد از 1 ساعت بزنید راحت شارژو میده من همین کارو کردم امروز حتی 1 دونشم مشکل عضویت نگرفت 

[/quote]

ممنون آقا سجاد ولی من قبلا برای بعضی مسابقات قبل 6 عضو میشدم و بعد از بیش از 1 ساعت کد رو میفرستادم میگفت محصول در دسترس نیست ولی چون اون مسابقه با فاصله 5 یا 10 دقیقه بعد از عضویت و ارسال کد شارژ میداد دیگه قبل 6 عضو نمیشم چون هر مسابقه با یک ترفند شارژ میده  Sad.gif همچنین دقیق که نمیشه سره 1 ساعت و یا نیم ساعت کد جواب رو فرستاد!
(25-05-2015، 08:47 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اون رو میدونم برای خط دیگه هنوز نمیدونم چقدر فاصله بین عضویت و ارسال کد بدم و البته چون از قبل عضو بودم اگه لغو کنم امکان داره بازم بگه کات شارژ رو دریافت کردید

10 دقیقه بینشون فاصله بزار بعد دوبارعضویت بفرست کد دومی بزن بهت شارژمیده اگه خطت گیرداره
(25-05-2015، 08:20 PM)naghme نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
وقتي ميگه محصوص در دسترس نيست چند دقيقه بعد دوباره كدشو بزنم يا بايد لغو كنم و دوباره عضو شم؟

نه دیگه نمیده
ساحل اجی ببین اگه اعتبار ندادم بهت فردا بهت بدم.اعتبار امروزم تموم شده بود
(25-05-2015، 08:59 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل اجی ببین اگه اعتبار ندادم بهت فردا بهت بدم.اعتبار امروزم تموم شده بود

ممنون دوست خوبم البته من با اینکه خودم هم تعدادی مسابقه رو امروز تست کردم ولی گروه تستر یعنی آقای ho_ostad کد moya رو پیدا کردن و البته adost رو هم دوست خوبم آقای reflexive پس دراصل به این دوستان و دو نفر دیگه که بقیه کدا رو گذاشتن و نام کاربری رو نمیدونم باید اعتبار داد
خیلی جالبه حدود 3ماهه به دو تا خطام هرچی این سامانه های شارژ هست ناقص پیام میاد و کدشو نتونستم بزنم به700زنگ زدم گفت خطت مشکل نداره و همون خط با 3تا گوشی امتحان کردم بازم ناقص میاد پیاما Biggrin.gif
فکر کنم به استاد اعتبار دادم
دوستان وقتی 737602 میگه که برای دریافت شارژ خود از 18-24 فرصت دارید باید چیکار کرد؟
خر چقدر 122 رو می فرستم بازم همینو میگه Sad.gif
برای ایجاد تنوع در مکالمات خود با دوستان ازچه نوع خدماتی میتوان استفاده کرد.

1.فهرست طلایی

2.صدای جادویی
(25-05-2015، 08:48 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همون موقع که کدا اومد عضو شدم
ساعت هفت و نیم زدم راحت داد

شارژهای moya و adost هنوزم میدن؟
محدودیت ندارن?