موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من هر چی از zaram گرفتم همش پر شد واسه این 2 تا مسابقه ما که نفهمیدیم اخر باید چطوری ازش ش بگیریم همش ضرر دادیم Sad.gif Sad.gif
این مسابقات نامحدودا اولاش شلوغ میشن ولی اخراش خیلی راحت میده منم ی ساعت پیش گرفتم
(17-05-2015، 11:30 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک به کسانیکه برد بارسلونا را زدند Shy.gif

من بارسلوناروزدم چی روبفرستم؟؟یاخودش میاد؟
(18-05-2015، 12:28 AM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 11:30 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک به کسانیکه برد بارسلونا را زدند Shy.gif

من بارسلوناروزدم چی روبفرستم؟؟یاخودش میاد؟

اخ جووون منم بارسلونا زدم فک کنم فردا خودش اس میاد Biggrin.gif Biggrin.gif
مسابقهzaramساعت10بود تموم شده بود دوسته عزیز و الان فکر نکنم جز مسابقه دنباله دار شارژ بده
‏!‏
فردا 10نیم تا12 اس براتون میاد تبریک میگه ت 1000 بفرستید شارژتون تحویل بگیرید
ی نفر بمن بگه چ گدی بزنم بفهمم چقد از مکالمه ویژه ایرانسل موندخ برام
بکس شبتون شیک.
بچه ها ی سوال؟ اگه این رمز های شارژ ایرانسل رو بدون استفاده توی گوشی نگه داری و هر وقت خاستی ازش استفاده کنی آیا مشکلی پیش نمیاد یعنی میگم آیا محدودیت زمانی داره؟؟ Huh.gif
(18-05-2015، 12:38 AM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ی سوال؟ اگه این رمز های شارژ ایرانسل رو بدون استفاده توی گوشی نگه داری و هر وقت خاستی ازش استفاده کنی آیا مشکلی پیش نمیاد یعنی میگم آیا محدودیت زمانی داره؟؟ Huh.gif

به نفعهته استفاده کنی ریسک داره معلوم نیست یهو دیدی زدیش گفت استفاده شده هست ریسکش بالاست