موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-05-2015، 07:10 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از شماره 7108 یه اس واسم اومده.
یه سوال کرده بعد گفته :: یادت باشه 12 ظهر هر روز به 200 نفر اولی که به یک سوال جواب بدن، شارژ رایگان تعلق میگیره.

سرکاریه
Biggrin.gif 200 نفر؟
اووووووو چ زیاد
تا بخوای ج بدی شارژتو میخوره و چیزی نمیده
ب نظرم میگف اگ جز 200 نفر اول شارژتو ب ما میدادی عالی میشد
اینکه دوستان مسابقات رو تست می کنن وظیفشون نیس لطفشونه که وقت می ذارن و مسابقات رو تست می کنن، پس خوبه که یکمی انصاف داشته باشیم و نگیم چرا کد رو دیر گذاشتی و از این حرفا! ما که نباید طلبکار باشیم اگه کسی از دیر متوجه شدن مسابقات ناراحته بهتره خودش هم دستی به کار ببره و شروع به تست کنه تا زودتر از مسابقاتی که شارژ میدن باخبر بشه Lightbulb.gif
ممنون ساحل جان و تمامی دوستانی که مسابقات رو تست می کنید Heart.gif
بچ ها من الان اومدم شارژ ايرانسل چي داريم Huh.gif Huh.gif Huh.gif
Undecided.gif Angry.gif
دوستان از مسابقات اردیبهشت چندتا دیگه مونده؟
(20-05-2015، 07:04 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 07:03 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 06:51 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 06:31 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقدر دیر میزارین جز ضرر هیچی نگرفتیم

ناشکری نکن.به محض اینکه اومد ساحل گذاشت.من 1 دقیقه قبل از ساحل تست کردم فعال نبود.به جای تشکر حرف الکی میزنین.واقعا از ساحل تشکر می کنم.واقعا بهترین تستر انجمنه

ااا آقا استاد پس شما 1 دقیقه قبل من تست کرده بودین شارژ نداشته! پس من چه خوش شانس بودم فکر کردم حداقل یک ربع قبلش فعال شده همچنین دوستان مقصر خودتونید از بین مسابقات قبلی فقط 20142 مونده بود و معلوم بود امروز این شارژ داره و منم چنبار تا 5 و ربع تست کردم شارژ نداشت و گفتم لابد بقیه تسترها بعدش هم تست کردن که شارژ نداشته برای همین خودم هم بار آخر دیرتر زدم ولی نگران نباشید احتمالا از هفته دیگه ایرانسل شروع میکنه به شارژ دادن مسابقات قبلی برای کسانی که این مدت نگرفتن ولی بمن اکثر مسابقات قبلی میگفت کد در دسترس نیست که دیگه شارژ نمیدن Sad.gif

فکر کنم فقط مسابقه سورپرایز مونده که اونم برای فرداست

دو هفته هست که 5شنبه ها مسابقه میذاره
7108میده ها الکی ازش نگذرین
(20-05-2015، 07:12 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif Angry.gif

ایرانسل تموم شد
همراه اول توپ و تور 203060
1 نفت تهران
2 مساوی
3 برده اون یکی تیمه
(20-05-2015، 07:12 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif Angry.gif

تموم شد
(20-05-2015، 07:13 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7108میده ها الکی ازش نگذرین

الانم میده؟ Sad.gif