موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-05-2015، 05:10 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 05:06 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Lightbulb.gif هرکی شناسه داشت من میخرم خصوصی پیام بدین

منظورتون همون که با کد 310 انجام میشه،،،چون من پیام دارم که میگه 500 مگا بایت اینترنت،یا500دقیقه مکالمه،یا200پیامک با500 تومانن،آیا منظور تون اینها هست،،چون چندجا دیدم درباره شناسه و..صحبت شده بود

نه
ارسال 5 به 84909

بعد ZN 555 به 8282

یه شناسه تخفیف شارژ میده

ک میشه باهاش شارژ 5تومنی رو 2 تومن خرید
آقا فرهاد mshad تبريک شارژ گفته،ولي جوابشو فرستادم،ميگه کد درخواست موجود نيس.به نظرتون شارژ نداره بعد 6؟
ی دونه شارژ همراه اول با ایرانسل عوض میکنم. پ.خ بدید
همراه میدم،ایراندل میگیرم
ضروریه....
(20-05-2015، 05:24 PM)artin-dh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد mshad تبريک شارژ گفته،ولي جوابشو فرستادم،ميگه کد درخواست موجود نيس.به نظرتون شارژ نداره بعد 6؟

محدوده یا نامحدود؟
(20-05-2015، 05:24 PM)artin-dh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

mshad  قبلا که داده
(20-05-2015، 05:19 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر،،متوجه شدم،،،،لغوش چی هست،،آیا احتیاج به لغو هم داره یانه

اره
L MZANG ب 8282

ضمنا 120 تومنم خرجشه
حالا شانس منه یکبار اومدم واسه شارز Sad.gif
(20-05-2015، 05:25 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محدوده یا نامحدود؟

محدوده
(20-05-2015، 05:26 PM)artin-dh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-05-2015، 05:25 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محدوده یا نامحدود؟

محدوده

فکر نکنم ولی خوب بعد 6 هم تست کن
mshad به خیلی ها نداد بخاطر پیام عضویت احتمالا به اونایی ک نگرفتن بده اشالله