موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 09:45 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 08:27 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک الکی نگین بعده نیم ساعت میده من نیمساعتم گذشت زدم یکیش گفت عضو نیستین اون یکی که با روش اسنایپر دوباره عضویت فرستاده بودم گفت دردسترس نیس تا حالا از مویا ادوست یدونه هم نگرفتم Sad.gif

منم نگرفتم.اصلا معلوم نیست چشه.اه.همش دارم انتقال میدم ضرر میکنم

اگر واقعا بیشتر از دوبار امتحان کردیداصلا ارزش امتحان کردن نداره،،چون واقعا مطمئن نیستید که آیا به شارژ میرسید یا نه،،البته بستگی داره چند تا میخواستی بگیری ونتونستی،،،واسه منم یکی از خطهام moya را دو بار امتحان کردن و نداد وقیدشو زدم،تا بیشتر ضرر نکنم،،،
دوستان حالا با این 737602 چیکا کنیم؟؟؟کسی نظری نداره؟؟؟
(25-05-2015، 09:50 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان حالا با این 737302 چیکا کنیم؟؟؟کسی نظری نداره؟؟؟

احتمالا تموم شده Confused
(25-05-2015، 09:41 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاعات من هم طبق تمام شنیده ها وگفته های دوستان هستش،وفقط خواستم واسه احیانا عضویت دوستان راهنمایی کرده باشم،،شما مرحله دوم یعنی ارسال یک به 73711141 هستش،تا بفهمی چه جوابی میده،ولی معمولا باید یک سوال هم بده،

جواب سوالش به چه شماره ای بفرستم؟7108؟
(25-05-2015، 09:51 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 09:41 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اطلاعات من هم طبق تمام شنیده ها وگفته های دوستان هستش،وفقط خواستم واسه احیانا عضویت دوستان راهنمایی کرده باشم،،شما مرحله دوم یعنی ارسال یک به 73711141 هستش،تا بفهمی چه جوابی میده،ولی معمولا باید یک سوال هم بده،

جواب سوالش به چه شماره ای بفرستم؟7108؟

داخلش نوشته،اگر ننوشته به همون شماره ای که واست اس اومده،که فکر کنم همون 7108 باشه،،،بعدا برای پیگیری باید یک رابه 73711141 بفرستی،،البته در صورت جواب ندادن و بعد یک یا دو روز،
کی شارژ هارو گذاشت می خام اعتبار بدم
بالاخره با 737602چی کار کنم؟
آ
(25-05-2015، 09:45 PM)ho_ostad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 08:27 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک الکی نگین بعده نیم ساعت میده من نیمساعتم گذشت زدم یکیش گفت عضو نیستین اون یکی که با روش اسنایپر دوباره عضویت فرستاده بودم گفت دردسترس نیس تا حالا از مویا ادوست یدونه هم نگرفتم  Sad.gif

منم نگرفتم.اصلا معلوم نیست چشه.اه.همش دارم انتقال میدم ضرر میکنم

دوست خوبم ما اینهمه زحمت کشیدیم مسابقات رو تست کردیم بعد من گذاشتم بعده نیم ساعت از عضویت کد رو بزنم که یا میگفت کارت شارژ رو دریافت کردید یا محصول در دسترس نیست و یا عضو نشدید و الان هم که 10 دقیقه یا بیشتره حتی پیام عضویت هم جوابش نمیاد
شارژ رایگان همراه اول به کسانی که تا حالا نگرفتن میده ارسال 9 به 203860
(25-05-2015، 10:07 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول به کسانی که تا حالا نگرفتن میده ارسال 9 به 203860

فکر نکنم بده چون حرفی از شارژ نزده..