موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان این چیز عادی ایه خب بهترین انجمن شارژ ایران بایدم شلوغ باشه Tongue.gif Wink.gif
فرهاد بنظرت چندچند میشه بازی؟بارسا میزبان بود میشد گفت میبره سمت دیگه اتلتیک برای تیم همشهریش سنگ تموم میزاره!البته همیشه اتلتیک خیلی قدرتمد ظاهر شده
هنوز که خبری نیست Cool.gif
بعدش میگین عجله نکنید هنگ میکنه
من اون دفعه 2تا از همین نامحدودارو به خاطر عجله نکردن از دست دادم Sad.gif
(17-05-2015، 05:54 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد بنظرت چندچند میشه بازی؟بارسا میزبان بود میشد گفت میبره سمت دیگه اتلتیک برای تیم همشهریش سنگ تموم میزاره!البته همیشه اتلتیک خیلی قدرتمد ظاهر شده

والا بارسا امشب باید بزنه و کاری به بازی رئال نداشته باشه تا قهرمان بشه هرچند بازی در خانه اتلتیکو هست و تیم خوبیه ولی باید زورشو بزنه تا ببره و بازی به اخرین بازی نرسه و اما و اگرها
(17-05-2015، 05:54 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رئالیم ولی فک کنم انصافا دیگه انقدی قوی هست که بعد از بردن بزرگهای دنیا اتلتیکو با این وضعش عددی نباشه

Wink.gif
حاضرین محترم من کدها رو که میفرستم می گه کد درخواستی موجود نیست یعنی تموم شده یا شلوغه؟
(17-05-2015، 05:56 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا بارسا امشب باید بزنه و کاری به بازی رئال نداشته باشه تا قهرمان بشه هرچند بازی در خانه اتلتیکو هست و تیم خوبیه ولی باید زورشو بزنه تا ببره و بازی به اخرین بازی نرسه و اما و اگرها

فرهاد جان بازی به اما اگر نمی کشه 2 تا مساوی هم بگیره قهرمانه ولی خب سعی می کنه ببره اتلتیکو هم تیم خوبیه بازی معلوم نمی کنه
حتما شروع نشده
شارژ نیس رفقا
اتلتیک اگه یادتون باشه سال پیش بازی اخرش با بارسا بود بارسا باید می برد ولی مساوی کرد جام به اتلتیک داد!خود رئال راحت تر تابازی با اتلتیک