موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگه یادتون باشه 737601 قبلا یک بار ساعت 4:45 داد بعد قطع شد 6 به بعد داد...
شاید zaram هم همینجوری باشه...
دوستان توجه کنند مسابقات راس 4 و نیم به بعد فعال میشن و بارها شده من از 4 و نیم مسابقات باقیمانده رو تست میکردم و شارژ نداشتند و بعد 3 دقیقه بعد فعال شده بودن! یا گاهی یک ربع به 5 و مورد عجیب اینکه دوست خوبم آقای imanft هم madr رو تا ساعت 5 تست میکردن و حرفی از شارژ نمیزده بعد 5 و ربع فعال شده بوده و همچنین ایشون راس 4 و نیم moya رو هم امروز تست کردن و شارژ نداشته درنتیجه دیرتر فعال شده پس زمان دقیق فعال شدن مسابقات این چند روز مشخص نبوده و از 4 و نیم تا 5 و ربع متغیر بوده
kodk من 20 مین پیش فرستاد گفت عضو نشده اید فکر کنم ساعت 6 هم بفرستم دیگه بهم نده
(17-05-2015، 05:25 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این kodk , moya هردو ک نامحدودن احتمال خیلی زیاد یکیشون شارژ نده مث mtab
ولی ایشالا ک اینطور نیس

نفوس بد نزن Biggrin.gif
(17-05-2015، 05:25 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این kodk , moya هردو ک نامحدودن احتمال خیلی زیاد یکیشون شارژ نده مث mtab
ولی ایشالا ک اینطور نیس

دقیقا یکیش راحت شارژ میده اونیکی شارژها را پس میگیره
(17-05-2015، 05:25 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توجه کنند مسابقات راس 4 و نیم به بعد فعال میشن و بارها شده من از 4 و نیم مسابقات باقیمانده رو تست میکردم و شارژ نداشتند و بعد 3 دقیقه بعد فعال شده بودن! یا گاهی یک ربع به 5 و مورد عجیب اینکه دوست خوبم آقای imanft هم madr رو تا ساعت 5 تست میکردن و حرفی از شارژ نمیزده بعد 5 و ربع فعال شده بوده و همچنین ایشون راس 4 و نیم moya رو هم امروز تست کردن و شارژ نداشته درنتیجه دیرتر فعال شده پس زمان دقیق فعال شدن مسابقات این چند روز مشخص نبوده و از 4 و نیم تا 5 و ربع متغیر بوده

خبر رسیده که ساعت 4 فعلا شده زرم
(17-05-2015، 05:25 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه یادتون باشه 737601 قبلا یک بار ساعت 4:45 داد بعد قطع شد 6 به بعد داد...
شاید zaram هم همینجوری باشه...

خداکنه
آقا فرهاد به شایعات توجه نکنین اگه سایتی رو سراغ دارید که قبل از 4 و نیم گذاشته شاید درست باشه و البته پیام خصوصی اسم سایت رو بفرستید چون فقط یک مدت کوتاه از عید به بعد مسابقات 4 و نیم فعال میشد و بعد از عید هم تا مدتی 5 به بعد فعال میشدن و البته شاید 3 هزار نفری ها مانند مسابقات دیگه که گاهی 3 و نیم هم بودن 4 به بعد شده باشه Biggrin.gif
من خیلی ریلکس داشتم میگرفتم..... Biggrin.gif
که به خاطر ریلکسیم 4تا شارژ پرید.
به امید اینکه هر سه تا بعد 6 شارژ بدن. Tongue.gif
(17-05-2015، 05:30 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد به شایعات توجه نکنین اگه سایتی رو سراغ دارید که قبل از 4 و نیم گذاشته شاید درست باشه و البته پیام خصوصی اسم سایت رو بفرستید چون فقط یک مدت کوتاه از عید به بعد مسابقات 4 و نیم فعال میشد و بعد از عید هم تا مدتی 5 به بعد فعال میشدن و البته شاید 3 هزار نفری ها مانند مسابقات دیگه که گاهی 3 و نیم هم بودن 4 به بعد شده باشه Biggrin.gif

شایعه چیه منبع موثق گفته خودش کلی گرفته ولی بیمعرفت بوده و به من نگفته ساعت حدود4 فعال شده Biggrin.gif