موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-05-2015، 08:05 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگ پیام شارژ ناقص باشه و نیم ساعتم گذشته باشه راهی نداره؟ Sad.gif

ساری پیام های قبلیتو پاک کن گوشی منم این طوری بود پاک میکردم درست میشد 
مرسی گلم Heart.gif
سلام
من الان اومدم
هنوز فعالن؟ Huh.gif Huh.gif
اگه قبلا گرفته باشیم دوباره شارژ میده؟ Huh.gif Huh.gif
(25-05-2015، 07:52 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:49 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:47 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:44 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2015، 07:39 PM)saeedbg نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بمن گفت در دسترس نیس الان چه روشی برم؟

بمنم گف لغوکردم دوباره عضویت فرستادم بعد ک ج اومد سریع فرستادم شارژداد

لغو کنم سریع بزنم؟ چیز دیگه نمیخواد؟

ن بمن ازاین روش داد

نداد که باز گفتمحصول در دسترس نیس
ببین لغو کنم
عضو بشم
سریع کدشو بفرستم؟

با این روش گفت شارژ خود را دریافت کر دی
سلام
وقتي ميگه محصوص در دسترس نيست چند دقيقه بعد دوباره كدشو بزنم يا بايد لغو كنم و دوباره عضو شم؟
80501 لغولش با چیه؟
ممنون دوستان..به کیا باید اعتبار بدم؟
80501لغوش با چیه بگین دیگه
دوستان adost گفت عضو نشدی Undecided.gif
(25-05-2015، 08:21 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
80501 لغولش با چیه؟

L adost
بفرست به 8282