موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-05-2015، 06:47 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:39 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:37 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا مسابقه ای که دیروز ایرانسل گذاشت
لغوشونو از طریق سایت انجام دادم

الان دوباره اس فعالسازی جفتش به تمام خطام اومده
هر خطمم ۲۴۰ تومان شارژش خالی شدش .

ای بر ...... پدرت ایرانسل

منبعد فقط با سیمکارت لغو کنید .
داداش من با سيم 
لغو كردم
ولي الانم هر 3تاشون دوباره sMs دادن
هموش دزدن Angel.gif

تنها راه چارش اینه که ... فنی بزنیم
یعنی به غیر از سیمکارت اصلیتون ، شارژ تمام سیمکارتای دیگتونو همیشه خالی بزارین .

قبل مسابقه شارژ کنید
بعد از مسابقم خالی کنید .

اگر ایرانسله که فردا سیم کارت رو روشن کنیم میزنه
*** مشترک محترم ۲۴۰ تومان بدهکارید .... ****

بچه ه اينا ول كن نيستن 
من الان رو 4 تا سيمم
5 تا sMs اومده ك قبلا لغوش كردم Sad.gif

بعدشم داداش اگه خواسته باشيم هرسيمومون رو خالي كنيم 500 ريال بابت خط ب خط كردن ميبره 
بازم همون آشو همون كاسه

واالاااااا
زنگ بزنید پشتیبانی Dodgy.gif دست جمعی اعتراض کنید

یه نکته خیلی جالب کدهای 3تای دوتا اپراتور یکیه!حتی توپ تور همونه Biggrin.gif
دوستان تست کنین امروز فوتبال نیست. مگه بازی قبلی بارسلونا به یونتوس نباخت که دیشب از رئال برد Sad.gif
(18-05-2015، 06:48 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای من از zaram kodk moya پیام اومد امروز کلا این نامردا روز بعد هم پیام میدن چون همیشه روز بعد لغو میکردم و بعد لغو میگفت عضو نشدید و حوصله اینکه دوباره عضو بشم لغو کنم ندارم Sad.gif

ساحل جان اگه يكم ديگه بموني مسابقه حدس هم برات ميفرسته
برا من تا حالا 5 تا اومده 
تو خوبه 3 تا هستن
Confused
کسی چیزی گرفته از این مسابقه ها
(18-05-2015، 06:52 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تست کنین امروز فوتبال نیست. مگه بازی قبلی بارسلونا به یونتوس نباخت که دیشب از رئال برد Sad.gif

بازی های مهم تموم شده فقط فینال لیگ اروپا می مونه دوهفته دیگه برگزار میشه اون داره
فردا عصر پرسپولیس و یه تیم عربی داره اونم احتمالا داشته باشه امروزم کلا بازی نیست
(18-05-2015، 06:46 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب دزدی ایرانسل...
دیروز برا شارژ،بعد 6 ی بار زدم گفت ک سیستم قادر ب محاسبه مبلغ و....نیست، در حالی که شارژ داشتم تو خطم.
بعدش لغوش کردم دیروز،الان اس اومد از همون مسابقه ک لغو کرده بوده،گفت به فلان سوال ج بده و....
و شارژ مو خورده
بنظرتون این دزدی نیست

نه دزد نیست بعضی وقتا سیستم قاطی میکنه شانس هست دیگه اگر دزد بود میلیونها شارژ رو نمیداد
(18-05-2015، 06:55 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:46 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب دزدی ایرانسل...
دیروز برا شارژ،بعد 6 ی بار زدم گفت ک سیستم قادر ب محاسبه مبلغ و....نیست، در حالی که شارژ داشتم تو خطم.
بعدش لغوش کردم دیروز،الان اس اومد از همون مسابقه ک لغو کرده بوده،گفت  به فلان سوال ج بده و....
و شارژ مو خورده
بنظرتون این دزدی نیست

نه دزد نیست بعضی وقتا سیستم قاطی میکنه شانس هست دیگه اگر دزد بود میلیونها شارژ رو نمیداد
عزيزم دزده
دزد ك شاخ و دم نداره
از اين طرف ميرده
از اين طرف چند برابر ميدزده
ب اين ميگن تروريست Biggrin.gif
(18-05-2015، 06:50 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:47 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:39 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:37 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا مسابقه ای که دیروز ایرانسل گذاشت
لغوشونو از طریق سایت انجام دادم

الان دوباره اس فعالسازی جفتش به تمام خطام اومده
هر خطمم ۲۴۰ تومان شارژش خالی شدش .

ای بر ...... پدرت ایرانسل

منبعد فقط با سیمکارت لغو کنید .
داداش من با سيم 
لغو كردم
ولي الانم هر 3تاشون دوباره sMs دادن
هموش دزدن Angel.gif

تنها راه چارش اینه که ... فنی بزنیم
یعنی به غیر از سیمکارت اصلیتون ، شارژ تمام سیمکارتای دیگتونو همیشه خالی بزارین .

قبل مسابقه شارژ کنید
بعد از مسابقم خالی کنید .

اگر ایرانسله که فردا سیم کارت رو روشن کنیم میزنه
*** مشترک محترم ۲۴۰ تومان بدهکارید .... ****

بچه ه اينا ول كن نيستن 
من الان رو 4 تا سيمم
5 تا sMs اومده ك قبلا لغوش كردم Sad.gif

بعدشم داداش اگه خواسته باشيم هرسيمومون رو خالي كنيم 500 ريال بابت خط ب خط كردن ميبره 
بازم همون آشو همون كاسه

واالاااااا

برا منم همینجوری بود
ولی از این روش چند وقتیه استفاده میکنم تا حالا وقتی لغو کردم دیگه اسمسی نیومده
(وقتی لغو کردید دوباره عضو بشید و بعد لغو کنید) 100% جواب میده
من مسابقه mliga لغو کرده بودم باز فردا پیام برام اومد اومدم یبار عضو شدم بعد دوباره لغو کردم درست شد