موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-05-2015، 09:23 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من این سه تا مسابقه رو قبل 6عضو شدم حدودای 6.5 بود که فرستادم بعدش جوابی نمی اومد منم سیمکارتو از رو گوشی برداشتم حالا که روشن کردم هیچ پیامی نیومده!حالا چیکار کنم؟بیخیالش بشم؟

میتونی لغو کنی و دوباره عضو شی و با فاصله زمانی پیام دوم رو بفرستی
(17-05-2015، 09:25 PM)imantf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان moya هنوزم داره میده..البته کسی ک الان گرفت ۱ساعت پیش عضو شده بوده...اگه نگرفتین الان  عضو شین ۱ساعت دیگه بزنین احتمالا میده..البته فقط پیشنهاد بود

من با فاصله 5 دقيقه اي فرستادم. جواب هم گرفتم.
الان بزنم شارج میییییییده؟؟؟؟؟
(17-05-2015، 09:47 PM)saraaa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان بزنم شارج میییییییده؟؟؟؟؟

آره ميده
Shenaaaase sharzh daram ba sharzhe 1000 t irancel taviz mikonam
Harki khas pm khososi bede
من دو ساعت پیش فعال کردم الان واسه گرفتن شارژ کد رو زدم میگه شما هنو عضو نیستید!!!
بگیرم مو هامو بکنم ها!!!
شارژم تموم شد!!! Angry.gif Angry.gif Angry.gif
واس ینفر زدم میگه محصول درخواستید در حال حاضر در دسترس نمیباشد بعدا امتحان کنید
باید چکارکنم؟!
سلام بچه ها شارژ چیه؟؟
کدهاش چند هستش؟؟
(17-05-2015، 10:01 PM)ساری جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واس ینفر زدم میگه محصول درخواستید در حال حاضر در دسترس نمیباشد بعدا امتحان کنید
باید چکارکنم؟!

ساری 1 بار دیگه کد رو بفرست شارژ رو میده واسه من 2 تا سیم همینو گفت ولی زدم داد  Lightbulb.gif Biggrin.gif
دوستان شارژ هست آیا Huh.gif Biggrin.gif