موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ته ش باز شارژ میمونه ...روش صد درصد تست کردم جواب داد فقط جواب مسابقه رو ندیدن..من که میگم واسه کسایی میگم که عضو شدن دیگه افتادن تو این مسیر وگرنه همون بهتر اصلا نفرستی
(18-05-2015، 07:31 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:29 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هیچکس بسته نت 9 تا 9 رو فعال کرده؟؟ خب اگه شما فعال کردی میشه بگید چطوری باید استعلام بگیرم؟؟ Undecided.gif

# 2*4*1*555*

Undecided.gif اینکه مال بسته 2 تا 8 صبح هستش Tongue Sad.gif Sad.gif
یه کد شارژ میده که 900 توش داره ولی حدودا هزار میپره از شارژمون
(18-05-2015، 07:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 07:48 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راه حل مسابقه 737601

به 737601 پیامک بدون متن بزنین تا عضو بشین بعد 117 نفرستین صبر کنین دوباره به 737601 پیامک بدون متن تا سئوال بپرسه (جواب سئوال رو ندین بدون متن بفرستین یا فاصله و نقطه) سئوال بعدی پرسید باز دوباره پیامک بدون متن تا سئوال بعدی بپرسه اسنکار ادامه بدین تا بالای متن سئوال بگه شارژ مسابقه شعر یادت نره اینو که گفت 117 بفرستین میده من تست کردم

واقعائ ممنون تست کردم راحت شارژ میده با این روش

چند بار فرستادین؟؟

اگه 500 هم کم کنه بازم خوبه
(18-05-2015، 07:48 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راه حل مسابقه 737601 به 737601 پیامک بدون متن بزنین تا عضو بشین بعد 117 نفرستین صبر کنین دوباره به 737601 پیامک بدون متن تا سئوال بپرسه (جواب سئوال رو ندین بدون متن بفرستین یا فاصله و نقطه) سئوال بعدی پرسید باز دوباره پیامک بدون متن تا سئوال بعدی بپرسه اسنکار ادامه بدین تا بالای متن سئوال بگه شارژ مسابقه شعر یادت نره اینو که گفت 117 بفرستین میده من تست کردم
واقعا جواب داد؟ فک کردم شانسی بوده به من داده...
آقا راه حل مسابقه 737601

به 737601 پیامک بدون متن بزنین تا عضو بشین بعد 117 نفرستین صبر کنین دوباره به 737601 پیامک بدون متن تا سئوال بپرسه (جواب سئوال رو ندین بدون متن بفرستین یا فاصله و نقطه) سئوال بعدی پرسید باز دوباره پیامک بدون متن تا سئوال بعدی بپرسه اسنکار ادامه بدین تا بالای متن سئوال بگه شارژ مسابقه شعر یادت نره اینو که گفت 117 بفرستین میده من تست کردم

راه حلت جواب داد، دَمِت گرم Wink.gif
درسته شارژ بیشتری کم می کنه ولی اینکه آخرش شارژو فرستاد حال داد  Biggrin.gif
(18-05-2015، 07:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راه حل مسابقه 737601

خواهش ...شما از این مدل حرکتا خیلی بیشتر واسه بقیه انجام دادین

ئوستان تهش واستون اگه درست انجام بدین 100 200 میمونه (اصلاح میکنم)
فقط کافیه یه اس اشتباه بدین تا هزار بپره و یه شارز نهصدی برسه دستتون Undecided.gif کلا دیگه این سیستم شارز رایگان به نظر من باید بوسید گذاشت ککنار به صد نفر نمیده به پنج نفر میده یا هرچی که داد بهت قبلش با پیغام های مسخره و شما عضو نیستین و محصول در دسترس نیست و .. ازتون بگیره من که دیگه حوصله این مسابقات ندارم شده اعصاب خورد کنی
(18-05-2015، 08:01 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا راه حل مسابقه 737601

خواهش ...شما از این مدل حرکتا خیلی بیشتر واسه بقیه انجام دادین

ئوستان تهش واستون اگه درست انجام بدین 100 200 میمونه (اصلاح میکنم)

شما لطف دارید فقط اعتبارتون ان شاالله فردا Shy.gif
ب منم داد
3 تا سوال باید بپرسه
با عضویت و 117 جمعا میشه 5تا پیام
میشه 600 تومن

300 و خورده ای تهش داره Tongue.gif