موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان اگر میدونستم شارژ نیست یک خواب خوشکلی میزدم خیلی خسته بودم ظهری ولی ایرانسل فقط منتظر عضو شدن بودن جای خنده داشت که باید یک شارژ خرج خودش کنی اونم اگر بده100تومان سود میکردی یا900می پروندیم روزی خوبی نبود امروز بازم خدا رو شکر دیروز عالی بود با سپاس شبتون بخیر
(18-05-2015، 11:57 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
* 555* 3* 4
نوشت طرح ثانیه ای فعال شد
بلد نیستی نگو

ایشون کاملا درست گفتن
این اینترنت رایگان جزو طرح های تعرفه هستش
طرخ پایه و عادی ایرانسل هم طرح ثانیه ای هستش
پس وقتی بخوایم اون طرح رو غیر فعال کنیم باید به تعرفه عادی که همون ثانیه ای هستش برگردیم
(19-05-2015، 12:21 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد ایرانسل رو چند میفروشی من میخرم

1000 Shy.gif
شبتون خوش   Cool.gif
مزده مژده –دریافت کد شارژ رایگان جدید برای همه همراه اولی ها اعتباری و دائمی تا آخر اردیبهشت تمدید شد
کد همراه اول ارسال کد 1416078359 یا 2005814023 را به شماره 205025 ارسال کنید
شارژ رایگان همراه اول

ارسال 1392549883

به 205025
کد شارژ کسی میفروشه قسمت بدین منظورم کد تخفیفه
چطور موجودی بسته رایگان ماهانه کد*555*3*2*3#
رو بفهمم؟فعال کردم...میخوام مو جودی بگیرم
سلام من 35تا کد تخفیف اینترنت دارم و میفروشم هر کی خواست خصوصی پیام بده Shy.gif
(18-05-2015، 11:57 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
* 555* 3* 4
نوشت طرح ثانیه ای فعال شد
بلد نیستی نگو

اولا که من عین پیام ایرانسلو کپی کردم
ثانیا کاملا هم درست بود.طرح ثانیه ای فعال میشه وقتی لغو میکنی.یعنی وقتی بسته اینترنتیت که تموم میشه نرخ اینترنتت به صورت ثانیه ای حساب میشه مث خط های دیگه