موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با عرض معذرت
کسی فهمید قضیه این جایزه شارژ رایگان تو موضوع تاپیک چیه؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif
(17-05-2015، 07:36 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:32 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:29 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره عضویت کداک چیه؟

آقا ریفلکسیو فکر کنم 1 به 84889 هست. دوستان لطفا راه حل برای اینکه میگه عضو نشدین دارین بگین Sad.gif

ساحل جان این دوتایی ک تا شب وقت دارنو  پیام عضویتشونو بفرست

یه ساعت دیگه کدارو بفرست انشاالله میده

ممنون دوست عزیز من هنوز فوتبال هم شرکت نکردم و قبلا وقتی زیاد هم فاصله بین عضویت و فرستادن کد میدادم میگفت کد درخواستی موجود نیست و هردفعه به یک شیوه جدید شارژ میده حالا شیوه این دفعه رو کسی نمیگه ولی مجبورم خودم برم امتحان کنم Biggrin.gif
(17-05-2015، 07:44 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض معذرت
کسی فهمید قضیه این جایزه شارژ رایگان تو موضوع تاپیک چیه؟؟؟؟؟؟؟ Huh.gif

منظور اینه ک مسابقات شارژ جایزه میده Biggrin.gif
(17-05-2015، 07:42 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری گرفتی له له تا منم بگیرم Blush.gif  Biggrin.gif
فدایی داری Blush.gif

قبل ساعت 6 عضو شده بودم بعد ساعت 7.10 دقیقه بود که بقیش فرستادم 7.17 دقیقه راحت شارژم داد به همین راحتی  له له مهران Biggrin.gif Heart.gif
(17-05-2015، 07:46 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:42 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری گرفتی له له تا منم بگیرم Blush.gif  Biggrin.gif
فدایی داری Blush.gif

قبل ساعت 6 عضو شده بودم بعد ساعت 7.10 دقیقه بود که بقیش فرستادم 7.17 دقیقه راحت شارژم داد به همین راحتی  له له مهران Biggrin.gif Heart.gif

منم همون یکیو ک گرفتم قبل 6 ozv شده بودم
الانم همش میگه عضو نشدی کلافم کرد گفتم دیگه نمیگیرم Biggrin.gif
باز گفتم اگه نگیرم خیلی بده 8282 ناراحت میشه Biggrin.gif حالا چجوری بفرستم تا اینو تسلیم کنم له له؟ Biggrin.gif Blush.gif
(17-05-2015، 07:45 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:36 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:32 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:29 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره عضویت کداک چیه؟

آقا ریفلکسیو فکر کنم 1 به 84889 هست. دوستان لطفا راه حل برای اینکه میگه عضو نشدین دارین بگین Sad.gif

ساحل جان این دوتایی ک تا شب وقت دارنو  پیام عضویتشونو بفرست

یه ساعت دیگه کدارو بفرست انشاالله میده

ممنون دوست عزیز من هنوز فوتبال هم شرکت نکردم و قبلا وقتی زیاد هم فاصله بین عضویت و فرستادن کد میدادم میگفت کد درخواستی موجود نیست و هردفعه به یک شیوه جدید شارژ میده حالا شیوه این دفعه رو کسی نمیگه ولی مجبورم خودم برم امتحان کنم Biggrin.gif

احتمالا مسابقات محدود بوده ک تموم میشده
حالا اینو امتحان کن Wink.gif
Sad.gif باو هیچ شانسی نداریم خدایی
این نامحدودا هم شارژ میخورن همش
اگه بگه عضو نیستی باید چیکار کنم؟
بچه ها شماره عضویت این دوتا نامحدوده چنده شرمنده اگ گذاشتینو ندیدیم.حالمونو گرف
(17-05-2015، 07:41 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:33 PM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من چند سری تست کردم جواب داد واسه من اول لغو کنین بعد به شماره اصلی 1 رو بفرستین تا بگه عضو هستین و تبريك  بگه بعد ozv ... بفرستين به 8282 تا بگه شما قبلا عضو هستين در جا ههمون لحظه کد بفرستین به من که چند سری اینجوری داد...البته مطمئن ترین راه و بهترین کار اینه عجله نکنین و بین مراحل فاصله بندازین تو بار اول که اینجوری به مشکل نخورین

اینو تست کنین اگه جواب داد بگین...من که میگم یا این جواب میده یا اینکه لغو کنین و با فاصله مراحل رو تکرار کنین فقط هر کار میکنین باید اول لغو کنین چون صدبارم بفرستین باز میگه عضو نیستین...یکی از این دو حالت باید جواب بده یا با فاصله زمانی زدن یا همین که بالا توضیح دادم...رمز موفقیت تو لغو کردنه Wink.gif

بچه ها zaram به من گف عضو نیستی ولی با این روش تونستم با کل 3 تا سیمکاتام بگیرم