موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-05-2015، 03:28 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2015، 03:05 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2015، 02:53 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2015، 02:49 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شماره هایی که دوستان گفتن الان شارژ نمیده؟

کدوم شمارها.?

برو صفحه های قبل

میشه یکی جواب منو بده لطفا?
دوستان این کدها رو از کجا میارن?
والاماهم هم نمیدونیم ولی بعضی مسابقه هارو ازطریق پیامک به بعضی شماره ها اطلاع میده
سلاااام من شارژ میخوام :'(
(23-05-2015، 02:34 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Sad.gif ساحل ینی وضع اقتصادی این ماه رو ب راه نی اره؟

آقا اسنایپر این چند ماه که شارژ میگرفتیم، اکثر از مسابقات شرکت اپسان بوده که کلا 26 مسابقه داره و با تست معمولا شارژ داشتنش مشخص میشه و حالا خبر جدید اینه که تا دیروز بیشتر مسابقات شرکت اپسان هر روز پیام شارژ میداد و آپدیت نشده بود ولی امروز حتی پیام مسابقه هم عوض شده و مینویسند به جشنواره جایزه طلایی خوش اومدید. حالا نمیدونم نقشه جدید شرکت اپسان چی هست و این سری که جشنواره جایزه طلایی گذاشته آیا شارژ رایگان هم میده که بعید میدونم به این زودی اپسان شارژ بذاره چون دو هفته اغلب 3 یا 2 مسابقه شارژ، 3 هزارتایی در روز داشت Sad.gif Biggrin.gif
همین امروز که من اومدم شارژ نیس ,شانس نداریم ک
(23-05-2015، 03:58 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازاول معلوم بود میخوریم به خشک سالی باوا
(23-05-2015، 04:02 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2015، 03:58 PM)FaHiMeH نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از عید ب این ور شنبه ها شارژ نبوده. شاید امروز باشه
(23-05-2015، 03:28 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این کد سه تایی های همراه اول مهلتش تموم نشده؟

فقط اهگدونه فعاله
(23-05-2015، 04:06 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2015، 04:02 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نهمین امروز که من اومدم شارژ نیس ,شانس نداریم ک

از عید ب این ور شنبه ها شارژ نبوده. شاید امروز باشه
ناامیدمون نکن
شارژ اومد؟
(23-05-2015، 04:41 PM)Nimafati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ اومد؟

فعلا خبری نشده Sleepy.gif