موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-05-2015، 07:26 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:24 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از zaram  داشتم ساعت 4.30 توی مترو شارژ میگرفتم حالا کی میگه فعال نبوده  Biggrin.gif باید اسکرین شات بگیرم از شارژی که داده و ساعتش Biggrin.gif
نوش جون کسایی که تونستن از کدی که من گذاشتم انجمن شارژ بگیرن اعتبارش بدید به فرگل من اعتبار لازم ندارم ممنون  Shy.gif  Dodgy.gif

کداقای ایمان گذاشته Dodgy.gif

moya  رو من اول گذاشتم حواست نبود داشتی باهم خصوصی حرف میزدی
شماره عضویت کداک چیه؟
(17-05-2015، 07:29 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:26 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:24 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از zaram  داشتم ساعت 4.30 توی مترو شارژ میگرفتم حالا کی میگه فعال نبوده  Biggrin.gif باید اسکرین شات بگیرم از شارژی که داده و ساعتش Biggrin.gif
نوش جون کسایی که تونستن از کدی که من گذاشتم انجمن شارژ بگیرن اعتبارش بدید به فرگل من اعتبار لازم ندارم ممنون  Shy.gif  Dodgy.gif

کداقای ایمان گذاشته Dodgy.gif

moya  رو من اول گذاشتم حواست نبود داشتی باهم خصوصی حرف میزدی
میدونم ولی نوشتی zaram حواست نبوداعتبارهم دادم Biggrin.gif
(17-05-2015، 07:29 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره عضویت کداک چیه؟

آقا ریفلکسیو فکر کنم 1 به 84889 هست. دوستان لطفا راه حل برای اینکه میگه عضو نشدین دارین بگین Sad.gif
(17-05-2015، 07:28 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:23 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:22 PM)hamid.o0ops نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی جواب مسابقه مویا رو میدم میگه شما عضو نشدید در حالی ک عضو شدم قبلش . چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

10 مين بمون بعد بفرست
Angel.gif

شما میگی 10 مین بین عضویت و فرستادن کد فاصله بدیم؟ بمن هم همش میگه عضو نبودی و بی ازون دیر میاد جواب بعد فاصله هم بدیم چی میشه Sad.gif

آره Angel.gif
(17-05-2015، 07:26 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:21 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:15 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:05 PM)حامد نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اما ربطی به ریست گوشی نداره/ Tongue
من خودم کارمند ایرانسلم 
مربوط میشه به شبکه ایرانسل.

چند وقت بود اینو نگفته بودي Biggrin.gif

چی رو؟ Biggrin.gif
کارمند ايرانسل ...  شغل شريفيهTongue.gif
بله شغل شریف و پر درامدی هست/ روزی 500 درآمدم میباشه Shy.gif
(17-05-2015، 07:27 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:17 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:15 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:12 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای خط هایی که میگه محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمیباشد راه حلی ندارین.؟؟؟
اخه دوباره بفرستیم میگه کد شارژ خود را دریافت کردید.
برا من دوتا از شارژا اینجوری شد.... Undecided.gif
لغو کنید باز عضو شوید .

همین کارو کردم میگه کارت شارژ خود را دریافت کردید....

ولی به من داد.

قبلا مسابقات3 هزارتایی بازی در میاورد.

ولی الان از این مسابقات نامحدود ...

کد موجود نیست و کد در دسترس نیست باهم فرق میکنه ها..

منم دوباره فرستادم ب هیچکدوم نداد
گفت دریافت کردید
اقا من چند سری تست کردم جواب داد واسه من اول لغو کنین بعد به شماره اصلی 1 رو بفرستین تا بگه عضو هستین و تبريك بگه بعد ozv ... بفرستين به 8282 تا بگه شما قبلا عضو هستين در جا ههمون لحظه کد بفرستین به من که چند سری اینجوری داد...البته مطمئن ترین راه و بهترین کار اینه عجله نکنین و بین مراحل فاصله بندازین تو بار اول که اینجوری به مشکل نخورین
من ک 1 دونه گرفتم ولی مرسی از دوست خوبم خیلی کمک میکنن آقای asus مجتبی له له Blush.gif خخخخخخ Biggrin.gif
(17-05-2015، 07:32 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-05-2015، 07:29 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره عضویت کداک چیه؟

آقا ریفلکسیو فکر کنم 1 به 84889 هست. دوستان لطفا راه حل برای اینکه میگه عضو نشدین دارین بگین Sad.gif

لغو كن دوباره فعال شو
بعد بينش 10 مين فاصله بده