موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737601 میده هنوز؟
34 - 188 - 716 - 3312 - ??????جوابش چی میشه دوستان
(18-05-2015، 06:58 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:50 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:47 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:39 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:37 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا مسابقه ای که دیروز ایرانسل گذاشت
لغوشونو از طریق سایت انجام دادم

الان دوباره اس فعالسازی جفتش به تمام خطام اومده
هر خطمم ۲۴۰ تومان شارژش خالی شدش .

ای بر ...... پدرت ایرانسل

منبعد فقط با سیمکارت لغو کنید .
داداش من با سيم 
لغو كردم
ولي الانم هر 3تاشون دوباره sMs دادن
هموش دزدن Angel.gif

تنها راه چارش اینه که ... فنی بزنیم
یعنی به غیر از سیمکارت اصلیتون ، شارژ تمام سیمکارتای دیگتونو همیشه خالی بزارین .

قبل مسابقه شارژ کنید
بعد از مسابقم خالی کنید .

اگر ایرانسله که فردا سیم کارت رو روشن کنیم میزنه
*** مشترک محترم ۲۴۰ تومان بدهکارید .... ****

بچه ه اينا ول كن نيستن 
من الان رو 4 تا سيمم
5 تا sMs اومده ك قبلا لغوش كردم Sad.gif

بعدشم داداش اگه خواسته باشيم هرسيمومون رو خالي كنيم 500 ريال بابت خط ب خط كردن ميبره 
بازم همون آشو همون كاسه

واالاااااا

برا منم همینجوری بود
ولی از این روش چند وقتیه استفاده میکنم تا حالا وقتی لغو کردم دیگه اسمسی نیومده
(وقتی لغو کردید دوباره عضو بشید و بعد لغو کنید) 100% جواب میده

عزيزم بازم همون شد وقتي دوباره فعالش ميكني 120 تومن ميبره
خودشون ميدونن چي ميكنن
اونا دارن ما رو دور ميزنن ن ما
فکر نمیکنم دزد باشه و اگر مسابقه رو بصورت درست لغو کنید و پیامش بیاد شما عضو مثلأ دانستنی ها رو لغو کردین دیگه براتون پیام نمیاد که شارژتون کسر کنه
(18-05-2015، 06:58 PM)mehdiboos نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مسابقه mliga لغو کرده بودم باز فردا پیام برام اومد اومدم یبار عضو شدم بعد دوباره لغو کردم درست شد

اینم سند حرفم عضو بشید دوباره لغو کنید
(18-05-2015، 06:59 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737601 میده هنوز؟

از اولشم نمیداد
(18-05-2015، 07:01 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:58 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:50 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:47 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 06:39 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش من با سيم 
لغو كردم
ولي الانم هر 3تاشون دوباره sMs دادن
هموش دزدن Angel.gif

یعنی به غیر از سیمکارت اصلیتون ، شارژ تمام سیمکارتای دیگتونو همیشه خالی بزارین .

قبل مسابقه شارژ کنید

بچه ه اينا ول كن نيستن 
من الان رو 4 تا سيمم

بعدشم داداش اگه خواسته باشيم هرسيمومون رو خالي كنيم 500 ريال بابت خط ب خط كردن ميبره 
بازم همون آشو همون كاسه

واالاااااا

برا منم همینجوری بود

خودشون ميدونن چي ميكنن

نه
برای عضویت و لغو کردن شارژ کم نمیکنه
فقط موقعی که جواب مسابقه رو میدی و وقتی میخاد شارژ بده کم میکنه
(18-05-2015، 07:01 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودشون ميدونن چي ميكنن

لغو و عضویت رایگانه
(18-05-2015، 07:03 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبل مسابقه شارژ کنید

بچه ه اينا ول كن نيستن 
من الان رو 4 تا سيمم

بازم همون آشو همون كاسه

واالاااااا

برا منم همینجوری بود

خودشون ميدونن چي ميكنن

نه
برای عضویت و لغو کردن شارژ کم نمیکنه
فقط موقعی که جواب مسابقه رو میدی و وقتی میخاد شارژ بده کم میکنه

OK Wink.gif
Sad.gif هرچی گشتم پیامی ک شارژو بهم داده بود رو پیدا نکردم . اما بخدا من از همین 737601 شارژ گرفتم