موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان ozv moya هم میگه شارژ 1000 تومن ولی نمیده Sad.gif Sad.gif
سوالاتش قدیمی هست شوخی اگرم بده به خطای جدید میده
دوستان من دیشب 1ب 84907 فرستادم . جواب درست دادم. گفت افرین درست گفتی اما عضو نیستی . مگه فعال نبود؟
(18-05-2015، 03:40 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 03:37 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوزتان
مسابقه شوخی اعلام شارژ کرد ولی بهم نداد
یکی ، دو نفر دیگم تست کنن ببینن میده یا یوخ !!!

ozv shokhi
به ۸۲۸۲

شایدم ۶ به بعد بدود !!!

دوست عزیز این مسابقه شوخی هر روز اعلام شارژ میکنه ولی خبری از شارژ نیست ولی خوب باید منتظر موند ببینیم چی میشه

هر روز !!!!!!!!
حتمأ ایرانسل یادش رفته کلیدش رو خاموش کنه .
اگه از هفتاد میلیون جمعیت روزی هزار نفرم این مسابقرو تست کنن : هزار تا ۱۲۰ تومان ضربدر ۳۰ روز =
شوخی شوخی ماهی ۳ میلیون تومان کاسبه !!!!
Biggrin.gif بچه ها این moya هنوزم تبریک میگه ینی بازم امکان داره شارژ بده؟
(18-05-2015، 03:54 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 03:40 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-05-2015، 03:37 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوزتان
مسابقه شوخی اعلام شارژ کرد ولی بهم نداد
یکی ، دو نفر دیگم تست کنن ببینن میده یا یوخ !!!

ozv shokhi
به ۸۲۸۲

شایدم ۶ به بعد بدود !!!

دوست عزیز این مسابقه شوخی هر روز اعلام شارژ میکنه ولی خبری از شارژ نیست ولی خوب باید منتظر موند ببینیم چی میشه

هر روز !!!!!!!!
حتمأ ایرانسل یادش رفته کلیدش رو خاموش کنه .
اگه از هفتاد میلیون جمعیت روزی هزار نفرم این مسابقرو تست کنن : هزار تا ۱۲۰ تومان ضربدر ۳۰ روز =
شوخی شوخی ماهی ۳ میلیون تومان کاسبه !!!!

خوب داش گلم برای تست چیزی از اعتبار کم نمیشه
(18-05-2015، 03:55 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  بچه ها این moya هنوزم تبریک میگه ینی بازم امکان داره شارژ بده؟

باید با خطی که نگرفتید تست بشه شاید ادامه دیروز باشه ولی بعید میدونم چون دیروز خیلی اذیت نکرد برای شارژ دادن البته ساعت 20 به بعد
(18-05-2015، 03:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیشب 1ب 84907 فرستادم . جواب درست دادم. گفت افرین درست گفتی اما عضو نیستی . مگه فعال نبود؟

من الان فرستادم شارژ داد
(18-05-2015، 03:54 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعال که هست ولی برای تعداد کمی از خطها اینجوری میگه که جوب را درت دادید ولی میگه افرین ولی عضو نشدید و دیگه شارژ نمیده متاسفانه
(18-05-2015، 03:58 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان فرستادم شارژ داد

پس چرا دیشب ب من اوجوری گفت نامرد شده ایرانسل. مرسی بیخیال  Biggrin.gif