موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام کسی کد شناسه ایرانسل را با شارژ معاوضه میکنه
سامانه وحدت غیرفعال شده...اینم خبر بعدی
(16-05-2015، 12:24 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام... آهنگ دونه ها  فعاله  یا اونم  غیرفعال شده؟
چه جور مسابقه رئال مادرید 7779 رو لغو کنم؟
(16-05-2015، 12:29 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:24 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون فعلا فعاله
(16-05-2015، 12:22 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی کد شناسه ایرانسل را با شارژ معاوضه میکنه

من عوض میکنم
منم کد شناسه شارژ میخرم کد شارژ میدم ب جاش
راستی بچه ها امروز شارژ داریم؟
(16-05-2015، 12:34 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:29 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون فعلا فعاله

وحدتو من یه ساعت پیش ازش گرفتم
راستی یه مطلبی که امروز فهمیدم به عنوان عیدی به شما این هست که اگر پین کدی که همراه اول برای پیشبینی میده و وقتی میزنی میگه کد اشتباهه بدلیل اینه که هنوز کد تو سامانه همراه اول ثبت نشده ولذا همون کد را اگر چند روز نگه دارید بعدا ممکنه کار کنه.منظورم اینه که کدی که میگه اشتباه است سریع پاک نکنید و نگه دارید ممکنه بعدا کار میکنه.برا من بعد چند روز کار کرد