موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-05-2015، 06:20 PM)lordsmoke نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Z aram ميوه من همين الان گرفتم ولي كودك به هر دو خطم گفت شما قبلا گرفته ايداعتبار من فراموش نشه فقط كودك نداد بقيه داد حتي zaramچند بار هم نفرستيد گير مي كنه صبر كنيد ميده دير جواب مياد

اقا اعتبار منم بديد بهتون گفتمzaramميده اخه انصاف
(17-05-2015، 06:25 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه کد چند مسابقه رو با هم فرستاد یا مثلا باید اول از کودک گرفت بعد مویا رو فرستاد؟
مثلا الان ozv zaram بفرستم برا کد قبلی ک ya 135 فرستادم مشکلی پیش نمیاد؟

نه مشکلی نداره
همه رو باهم بفرست
کدا فرق میکنن باهم
بچه ها zaram تموم شد؟
(17-05-2015، 06:25 PM)armanznd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه کد چند مسابقه رو با هم فرستاد یا مثلا باید اول از کودک گرفت بعد مویا رو فرستاد؟
مثلا الان ozv zaram بفرستم برا کد قبلی ک ya 135 فرستادم مشکلی پیش نمیاد؟

نه مشكلي نيست من سه تا را با هم زدم
مسابقه يعنى چى كدوم مسابقه ان؟
الان 15مين گذشته
هيچكدوم از 3تا جواب ندادن
تازه با 3 تا سيم هم زدم
يعني 9 تا

Sad.gif

چي كنم
Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif
(17-05-2015، 06:28 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه يعنى چى كدوم مسابقه ان؟

Moya
بچه ها moya گفت محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد. لطفا بعدا امتحان کنید.چیکار کنم؟؟!
واسه شرکت تو مویا چی رو باید بفرستم؟؟؟؟؟
Biggrin.gif 8282 این همه آنلاین رو با هم ببینه هنگ هیچ معذرت میخوام بالا میاره خخخخخخخخخخخ
غزل همه مسابقه ان خو