موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
واس کد یه نفری تاپیک زدم بچه ها
سلام
ببخشیدzaram
وkatere
تمام شده ؟؟؟؟
کیاگذاشتن اعتباربدم؟؟
(24-05-2015، 09:45 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشیدzaram
وkatere
تمام شده ؟؟؟؟
کیاگذاشتن اعتباربدم؟؟

سلام من از هردو گرقتم الان
737601 دیگ نمیده دوستان باید دوباره بعدا فعال شه واسه اونایی ک نگرفتن تا بتونیم بگیریم
(24-05-2015، 09:19 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نزن ساحل دیگ نمیده میگه جز 3هزار نفر نبودی
بچه ها این ماه یادتون باشه مسابقه نامحدودا رو مخفی کردن نامردا الکی میگن تا آخر شب وقت داری

آقا اسنایپر شرکت اپسان جون ظاهرا هنوز ورشکست نشده چون این ماه عنوان مسابقات 26 تایی جشنواره طلایی شده بود و از لیست مسابقات ایرانسل حذف شده بود که فکر کنیم دیگه به این زودی شارژ نداره ولی بازم شارژ گذاشت و برای همه خطوط، من به این امید بودم که از meid و میلیونر و mtab و 737602 و 737604 و ... قبلی که 3 هزار نفری بود نگرفتم و گفتم لابد یبار دیگه میذاره برای اونایی که نگرفتن که نذاشت درنتیجه ممکنه به همین شکل ادامه 26 مسابقه رو هر روز 2 یا 3 مسابقه بین 4 تا 6 و نیم و گاهی 1 بعد از ظهر فعال کنه و یکیش هم که بقول شما 3 هزار نفری باشه بدون اینکه در پیامش بگه  Sad.gif  Undecided.gif  Biggrin.gif
بچه ها من الان اومدم الان کدوما شارژ میده؟
(24-05-2015، 09:17 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک آقای اسنایپر کجایی خیلی وقته کد خاطره فرستادم جواب نداد بنظرتون لغو کنم دوباره بفرستم شارژ میده یا میگه گرفتید  Sad.gif

مال منم اینطور شد تا یک ساعت هیچی جواب نیامد خسته شدم گفتم هرچی بادا باد دوباره فرستادم بهم شارژ رو داد فقط قبلش عضویت رو دوباره بفرست اگه نداد بعد بفرست دوباره کد رو
خاطره کد عددیش چنده؟
بد بخت شدیم یه بار بزنید رو نمایش ارسال های جدید Sad.gif Sad.gif
دودش فقط به چشم مردم بدبخت میره
تو بدترین دوره تو بدترین نقطه زاده شدیم