موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-05-2015، 12:49 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:34 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:29 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2015، 12:24 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه وحدت غیرفعال شده...اینم خبر بعدی
سلام... آهنگ دونه ها  فعاله  یا اونم  غیرفعال شده؟

اون فعلا فعاله

وحدتو من یه ساعت پیش ازش گرفتم

نوشته 25 بیشترنیست برای من زده نوشته پایان محتوا
آقا ایرانی نتیجه اول دومی تراکتورسازی و سپاهان و نفت معلوم نشد چون من بازی استقلال پیروزی شرکت نکردم به امید اینکه برای اون پیش بینی اولی تراکتورسازی هم شارژ رو بدن Biggrin.gif
ایرانسل چی؟؟؟اونم هنوز فعاله؟

اخه هرچی میزنم ج نمیده! Sleepy.gif
(16-05-2015، 01:09 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ایرانی نتیجه اول دومی تراکتورسازی و سپاهان و نفت معلوم نشد چون من بازی استقلال پیروزی شرکت نکردم به امید اینکه برای اون پیش بینی اولی تراکتورسازی هم شارژ رو بدن Biggrin.gif

ساحل خانم سپاهان برنده شد
ممنون پس چطور تراکتورسازی 4 تا گل به استقلال زده بوده و نشون میده واقعا استقلال تیم بدردنخوری شده چون دو بازی پارسال که شارژ داشتند استقلال با سپاهان و فولاد (البته اسم تیمها دقیق یادم نیست)مساوی میشد و پیروزی با اختلاف 1 گل یعنی 0 به 1 میباخت  Sad.gif
(16-05-2015، 12:31 PM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه جور مسابقه رئال مادرید 7779 رو لغو کنم؟

Laghv بفرست به شمارش
(16-05-2015، 01:19 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون پس چطور تراکتورسازی 4 تا گل به استقلال زده بوده و نشون میده واقعا استقلال تیم بدردنخوری شده چون دو بازی پارسال که شارژ داشتند استقلال با سپاهان و فولاد (البته اسم تیمها دقیق یادم نیست)مساوی میشد و پیروزی با اختلاف 1 گل یعنی 0 به 1 میباخت  Sad.gif

راستش من اصلا فوتبالی نیستم فقط شارژ میگیرم Biggrin.gif
سلام یکی میگه چطور از طریق کنترل حساب اینترنتی ایرانسل میزان حجم اینترنتمو بدونم؟
(16-05-2015، 01:19 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقات زیادی افتاده اسپم میشه
شارژ ایرانسل امروز هست؟