موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ایشالا تاپیک پر شارژ و برکتی باشه Blush.gif
تاپیک قبلی عالی بود ایشال.. اینم مثل اون پر خیر و برکت باشه Angel.gif
من هرچی میزنم میگه شما درست جواب دادی ولی تو مسابقه شرکت نکردی....با چند تا خط هم چند بار امتحان کردم نشد......... Sad.gif Sad.gif Sad.gif
جریان جایزه برا کاربران چیه ؟
(15-05-2015، 10:22 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها یه سوال داشتم هرکی میدونه جواب بده ممنون
من به سیمکارتم پیامکا ناقص ارسال میشه حدود یک و نیم ماهی مییشه امروز نگا کردم جالب اینجاست دیدم یه خط دیگه تو گوشی مامانم نتگا کردم دیدم برای اونم پیامکا ناقص میاد ولی به خط بابام همون پیامک کامل میاد میدونین از چیه؟

قبلا برای منم اینجوری میشه سامسونگ بود چندین بار پیامک هام فرمت کرد بیشتر از 10تا میشد بلاخره درست شد
(15-05-2015، 10:38 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2015، 10:22 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من به سیمکارتم پیامکا ناقص ارسال میشه حدود یک و نیم ماهی مییشه امروز نگا کردم جالب اینجاست دیدم یه خط دیگه تو گوشی مامانم نتگا کردم دیدم برای اونم پیامکا ناقص میاد ولی به خط بابام همون پیامک کامل میاد میدونین از چیه؟

قبلا برای منم اینجوری میشه سامسونگ بود چندین بار پیامک هام فرمت کرد بیشتر از 10تا میشد بلاخره درست شد

داداش به نظرت منم10بار فرمت کنم درست میشه؟ Undecided.gif
(15-05-2015، 10:42 PM)poya8211 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2015، 10:38 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش به نظرت منم10بار فرمت کنم درست میشه؟ Undecided.gif
واسه من اینجوری درست شد امتحانش کن اشالله درست بشه
آقایون داداشا...
بی زحمت یه چن تا اعتبار بم میدین ک این اعتبار منفی ازبین بره؟؟؟؟!!!!
خاهش میکنم!!!! Blush.gif Blush.gif Blush.gif Blush.gif Angel.gif Angel.gif
اس ام اس وقتی ناقص میاد نشانه اینه که ظرفیت پیام گوشی پر شده..البته در گوشی های قدیمی مث نوکیا سامسونگ سونی اریکسون...خالی کنی درست میشه نیاز به هیچ فرمتی هم نیست
من امروز نبودم شارژ اومده بود؟