موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-05-2015، 09:41 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرسپولیس زلزله Blush.gif
تبریک واس اونا ک برد رو زدن Blush.gif  Biggrin.gif

استقلال آبی پوش رو بردیم.....
الهلال آبی پوش رو هم بردیم....
هورررررررررررا !!! Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
(19-05-2015، 09:45 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دم پرسپولیس گرم 
لاو یو سالار مملی اسی فاطی رویا سارا 
از اینجا میبوسمتون Angry.gif

حسین من نیم ساعت قبل بازی شرکت کردم
وسط بازی جواب اومد مثل جوابای دوستان
پیش بینیامم درست بوده
اما اپراتورش انگار قبول نکرده
فک نکنم شارژ بده

ایرانسلم ک خواب بودم نگرفتم
دمت جیز اس دادی

راستی
گمشو بیا واتس
بدون تو صفا نداره
بچه ها از
*310*3 اینترنت 500 ت گرفتم
چه طوری می تونم حجم باقی مانده رو ببینم ؟
(19-05-2015، 10:26 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژش صبح میاد؟

بعداین ازشارژماکم میکنه؟

راسی تبریک  Angel.gif

صبج ساعت10نیم تا11 اس تبریکش میاد اس تبلیغاتی میفرسته 200کم میکنه
(19-05-2015، 10:18 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 10:10 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید پیام ثبتش بیاد بگه نظرشما گزینه مثلا برد پرسپولیس ثبت شده احتمالا اس فرستادی دیر تحویل داده ..

نه واس من یه بار پیامش نیومد ولی فرداش تبریک شارژو گفت

واسه من یک پیام اومده که
((محتوای امروز شما به پایان رسیده است از همراهی شما سپاسگزاریم))
احتمالش هستش که شارژ رو بده یا لغو کنم؟؟؟
(19-05-2015، 10:51 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 10:18 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 10:10 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید پیام ثبتش بیاد بگه نظرشما گزینه مثلا برد پرسپولیس ثبت شده احتمالا اس فرستادی دیر تحویل داده ..

نه واس من یه بار پیامش نیومد ولی فرداش تبریک شارژو گفت

واسه من یک پیام اومده که
((محتوای امروز شما به پایان رسیده است از همراهی شما سپاسگزاریم))
احتمالش هستش که شارژ رو بده یا لغو کنم؟؟؟

نه دیر زدین
(19-05-2015، 10:28 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 09:41 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرسپولیس زلزله Blush.gif
تبریک واس اونا ک برد رو زدن Blush.gif  Biggrin.gif

استقلال آبی پوش رو بردیم.....
الهلال آبی پوش رو هم بردیم....
هورررررررررررا !!! Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif

هه بازی با استقلال که اول بازی یه پنالت نگرفتن این بازیم یه گل نگرفتن بعد فردا روزنامه پرسپولیس بیاد بزنه

داوری ها علیه ما , داور برد را از ما گرفت واقعا که شارژ نوش جون هرکی درس پیش بینی کرد ولی از این جور بچه بازی  ها متنفرم
Dodgy.gif
(19-05-2015، 10:39 PM)mohsen12 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها از
*310*3 اینترنت 500 ت گرفتم
چه طوری می تونم حجم باقی مانده رو ببینم ؟

10#*141*
اینو بزن
تو متنش رو دقیق نگاه کن نوشته 500 مگابایت هدیه 
 کددستوری #10*3*555* و پرداخت تنها 2هزار تومان میتوانند با انتخاب یک شماره ایرانسلی دیگر، از 300 دقیقه مکالمه رایگان با آن شماره برخوردار شوند.... اگ دوست داشتی ی اعتبارم بده چی میشه Biggrin.gif
(19-05-2015، 11:41 PM)morteza_m2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 کددستوری #10*3*555* و پرداخت تنها 2هزار تومان میتوانند با انتخاب یک شماره ایرانسلی دیگر، از 300 دقیقه مکالمه رایگان با آن شماره برخوردار شوند.... اگ دوست داشتی ی اعتبارم بده چی میشه Biggrin.gif

میشه با چندتا شماره متفاوت این طرح و هم زمان فعال کرد ؟؟؟؟؟