موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-05-2015، 07:17 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 07:07 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقات پیش بینی همراه اول تا چقد قبل شروع بازی امکان شرکت کردن توش هست؟؟

کاش با اسم دختر ثبت نام کرده بودم!!!!!!!!

تا قبل سوت شروع بازی
(19-05-2015، 07:17 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 07:07 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا یک دقیقه البته اگر سریع پیامش بره و پیام ثبت شدنتون بیاد
(19-05-2015، 07:15 PM)sakaki نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان نیست دیگه من برم؟ Sad.gif

سلام.
خوش آمدید .
نه بروید اما فردا ساعت 16 اینجا باشید
امروز 2 شارژ بود که متاسفانه شما دیر رسیدید/ Sad.gif
(19-05-2015، 07:17 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 07:15 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقاتی که لغو میکنید و لغو نمیشه دوباره ثبته نام کنید و لغو کنید و این حالت رایگان هست مسابقات تموم شده شما برید به کارتون برسید
كي اينو گفته 
از هر سيم من 750 تومن كم كرده
قسم ميخورم  Angry

احتیاجی ب قسم خوردن نیس

عضویت و لغو در مسابقات 8282 و بعضی از شماره ها(نه همه شماره ها) رایگانه

اینی ک پیام میاد و شارژ کم میشه بخاطر اینه ک قبلا عضو بودین و الان داره سوال میفرسته ک این 120 کم میکنه
دوستان سامانه هنگ کرده ولی پیامتون بفرستید ....3هفته پیش یه سری 10بار فرستادم صبحش تبریک گفت البته الان رو نمیدونم
دوسته من عضو شدن و لغو کردن رایگان هست شما لغو کردین و لی باز فرداش براتون پیام اومد شما باید عضو بشید و لغو کنید و تمام

تا قبل بادی امکانش هست ولی نردیک بازی سامانه شلوغ میشه بگیر نگیر داره.م خودم نیم ساعت  قبل بازی فرستادم اسش نیومد نمیدونم ثبت شد یا نه
(19-05-2015، 07:20 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 07:15 PM)sakaki نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان نیست دیگه من برم؟ Sad.gif

سلام.
خوش آمدید .
نه بروید اما فردا ساعت 16 اینجا باشید
امروز 2 شارژ بود که متاسفانه شما دیر رسیدید/ Sad.gif
ولي يكي ميتوني بگيري  ك هيچكي يادش نيست
(19-05-2015، 07:21 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 07:17 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2015، 07:15 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقاتی که لغو میکنید و لغو نمیشه دوباره ثبته نام کنید و لغو کنید و این حالت رایگان هست مسابقات تموم شده شما برید به کارتون برسید
كي اينو گفته 
از هر سيم من 750 تومن كم كرده
قسم ميخورم  Angry

احتیاجی ب قسم خوردن نیس

عضویت و لغو در مسابقات 8282 و بعضی از شماره ها(نه همه شماره ها) رایگانه

اینی ک پیام میاد و شارژ کم میشه بخاطر اینه ک قبلا عضو بودین و الان داره سوال میفرسته ک این 120 کم میکنه

من هر كدومشون رو 2 بار لغو كردم 
حالا چي ميگي؟؟؟
(19-05-2015، 07:22 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوسته من عضو شدن و لغو کردن رایگان هست شما لغو کردین و لی باز فرداش براتون پیام اومد شما باید عضو بشید و لغو کنید و تمام

من همين كاري ك شما ميفرماييد انجام دادم برا هر 3 تا سيم
ولي بازم ميفرستاد
تا ب700 تماس گرفتم
و درست شد