موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان برای کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-05-2015، 10:31 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسیدالان از 737601 گرفته،،واسه من گفت شما جزو سه هزار نفر نبوده اید

دادا این مسابقه ک ساعت 9 گفتم نمیده دیگ
کد 84 مسابقه خاطره چیه؟
اقا اسنایپر چندتا سیم دارین شما! از موقعی که اومده مشغولین تا الان
98 تا Biggrin.gif
شوخی کردم ناموسن.هیچی فامیل اینا میارن واسشون میگیرم ما 4تای خودمون واسم کافیه
سلام
الان مسابقه ای هست شارژ بده؟
ozv katere
ozv zaram
هردو ب 8282 ارسال کن تا 12 امشب وقت داری
(24-05-2015، 10:44 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ozv katere
ozv zaram
هردو ب 8282 ارسال کن تا 12 امشب وقت داری

مگه هنوز این دو مسابقه فعال هستن ؟
(24-05-2015، 10:27 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
zaram و katere
قبلا اگ عضو بودین جواب رو بفرستین میاد
اگرم جواب نمیاد لغو کنید دوباره تست کنید
اگ پیام عضویت Deliver شد و جوابش نیومد بازم جواب رو بفرستین شارژ رو میده من تست کردم.خود دانید

آقا اسنایپر 10 تا منفی طلبتون و یک کارت شارژ به من بدهکار شدید! Biggrin.gif  چون روشتون برای نیومدن جواب زرم جواب نداد و کد جواب دوبار فرستادم الکی گفت کارت شارژ رو گرفتین Sad.gif
Ozv zaram میده باید وقتی پیام رو فرستادی نیم ساعت صبر کنی من از همه سیم هام گرفتم... همین الان..
(24-05-2015، 10:54 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-05-2015، 10:27 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
zaram و katere
قبلا اگ عضو بودین جواب رو بفرستین میاد
اگرم جواب نمیاد لغو کنید دوباره تست کنید
اگ پیام عضویت Deliver شد و جوابش نیومد بازم جواب رو بفرستین شارژ رو میده من تست کردم.خود دانید

آقا اسنایپر 10 تا منفی طلبتون و یک کارت شارژ به من بدهکار شدید! Biggrin.gif  چون روشتون برای نیومدن جواب زرم جواب نداد و کد جواب دوبار فرستادم الکی گفت کارت شارژ رو گرفتین Sad.gif

خخخخخخخخخخخخخخ
خو بایستی اول لغو میکردن جواب لغو میومد
ساحل مسابقات فردا میدونی کدومان؟اگ اره خ کن برام مرسی