موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-12-2015، 03:15 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنده بازی امشب کدومه؟
1بارسا
2بایرلورکوزن
شارژ به 1000 پیش بینی درست
تست نشده؟؟؟

تست شد فعال نیست
دوستان این شماره مال کدوم مسابقه ست 205740 و چ جوری لغدش کنم داره اس میده و شارژ میخوره
(09-12-2015، 03:18 PM)baran22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این شماره مال کدوم مسابقه ست 205740 و چ جوری لغدش کنم داره اس میده و شارژ میخوره

off رو به 205740 و 205078 بفرست
اینترنت نامحدود همراه اول ،2  بامداد تا 7 صبح 

با شماره گیری 
*1000*2#

پس از دیدن مبلغ تایید کنید

برای هر خطی متفاوت هست!
سلام شناسه شارژ 5 تومنی هست کدش چیه؟؟؟
(09-12-2015، 03:33 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شناسه شارژ 5 تومنی هست کدش چیه؟؟؟

غیرفعال شده
24 به 9090 فعال شده بود خودم هیچی ازش نگرفتم مرحله دومشو زدن گفته تموم شده
(09-12-2015، 03:42 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونهایی که میدونستند و امروز از همه مسابقات گرفتند نوش جونشون اونهایی هم که نگرفتند فدای سرشون کلا امروز روز عجیبی بود و احتمالا روش همراه اول هم فرق کرده و از یکشنبه ممکنه هر ساعت مسابقاتشو فعال کنه
(09-12-2015، 03:45 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-12-2015، 03:42 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونهایی که میدونستند و امروز از همه مسابقات گرفتند نوش جونشون اونهایی هم که نگرفتند فدای سرشون کلا امروز روز عجیبی بود و احتمالا روش همراه اول هم فرق کرده و از یکشنبه ممکنه هر ساعت مسابقاتشو فعال کنه

ممکنه هنوز نداده باشه مرحله اولش فقط تبریک بگه!؟
(09-12-2015، 03:50 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-12-2015، 03:45 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-12-2015، 03:42 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممکنه هنوز نداده باشه مرحله اولش فقط تبریک بگه!؟

امکانش هست ولی فکر کنم زود فعال شده و تموم شده