موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پیشبینی فوتبال همراه اول شرکت میکنم چرا نتیجه نظرسنجی رو مینویسه فقط؟.ازقبل عضو بودم
هدیه رایگان
مشترک گرامی بسته پاییزه ۵۰۰۰ ریالی به شما تعلق گرفته.باارسال ۵۵ بسته خود را دریافت کنید هر پیام ۱۲۰ تومان

این چیه? برام از همراه اول اومد
هرمی همراه اول فعالن ؟
(16-12-2015، 07:34 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدیه رایگان
مشترک گرامی بسته پاییزه ۵۰۰۰ ریالی به شما تعلق گرفته.باارسال ۵۵ بسته خود را دریافت کنید هر پیام ۱۲۰ تومان

این چیه? برام از همراه اول اومد

اینا هروز میاد الکیه نزن
هرمی کی فعال میشه؟
(16-12-2015، 07:36 PM)rezarai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی همراه اول فعالن ؟

چندساعت پیش دوستان گفتن فعالن
(16-12-2015، 07:40 PM)mmt نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی کی فعال میشه؟

اگه ایرانسل منظورتونه مشخص نیست. فعال بشه اینجا اعلام میکنن
دوستان شارژ برای همراه اول که ماهانه است نیست من اصلا استفاده نکردم
(16-12-2015، 07:33 PM)Mekabiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشبینی فوتبال همراه اول شرکت میکنم چرا نتیجه نظرسنجی رو مینویسه فقط؟.ازقبل عضو بودم

ب نکته خوبی اشاره کردین قبلا هم اگه لغو نمیکردیم و دوباره شرکت میکردیم پیامش فرق میکرد و مینوشت نتیجه را ... و دیگه نمینویسه ب سرویس توپ و تور خوش امدین و الانم ک تا 3 پیش بینی درست نباید لغو کنیم ..
(16-12-2015، 07:52 PM)mehdi122525 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ برای همراه اول که ماهانه است نیست من اصلا استفاده نکردم

شارژ مدت دار نیست ولی هرمی 30589 تا 3 نفر اول ک کد بزنن ب ازای هر نفر یک شارژ 1000 میده و بعد از اون ب ازای هر دو نفر...