موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان کسی گرفته از جام>؟؟؟؟؟ Undecided.gif
دوستان من ديروز پيش بيني 203060 رو درست پيش بيني كردم...
اگه الان اين سامانه رو لغو كنم و 2 بار ديگه درست پيش بيني كنم ايا شارژ 5 هزار تومني به من تعلق ميگيره؟
بله تعلق میگیر
(15-12-2015، 09:46 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه الان اين سامانه رو لغو كنم و 2 بار ديگه درست پيش بيني كنم ايا شارژ 5 هزار تومني به من تعلق ميگيره؟

فعلا اینکه در صورت لغو شارژ 5000 تومنی رو میده یا نه مشخص نیست

ولی وقتی لغو میکنید امتیاز های کسب شده بازیهای قبلی صفر نمیشه و باقی میمونه
(15-12-2015، 09:53 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-12-2015، 09:46 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا اینکه در صورت لغو شارژ 5000 تومنی رو میده یا نه مشخص نیست

ولی وقتی لغو میکنید امتیاز های کسب شده بازیهای قبلی صفر نمیشه و باقی میمونه

چجوري بفهميم كه چقدر امتياز داريم؟
(15-12-2015، 09:55 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوري بفهميم كه چقدر امتياز داريم؟

ت 200  به 203060 بفرستی  امتیازتون مشخص میشه
بچه ها من از جام شناسه گرفتم وقتی خواستم واردش کنم گذینه بعداز تایید کردن بجای شارژ یه منو از اینترنت و اینجور چیزا میاد بالا
واسه شماهم همینطوره؟
*هديه رايگان پاييز*

كد 135 مربوط به دعوت نامه شما،جهت شركت در جشنواره هديه ۱ميليون ريالي مكالمه رايگان همراهنگ است.
با ارسال كد بالا، علاوه بر دريافت بسته رايگان ويژه پاييزه،آهنگ امروز همراهنگ را نيز دريافت كنيد.
مهلت ارسال:۲۴ساعت
پاييزه رايگان
همراهنگ ۴۰۰ تومان

این الان برای من اومد.کسی خبر داره؟
(15-12-2015، 10:04 PM)alijavan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*هديه رايگان پاييز*

كد 135 مربوط به دعوت نامه شما،جهت شركت در جشنواره هديه ۱ميليون ريالي مكالمه رايگان همراهنگ است.
با ارسال كد بالا، علاوه بر دريافت بسته رايگان ويژه پاييزه،آهنگ امروز همراهنگ را نيز دريافت كنيد.
مهلت ارسال:۲۴ساعت
پاييزه رايگان
همراهنگ ۴۰۰ تومان

این الان برای من اومد.کسی خبر داره؟

همش الکیه نفرستین که همزمان چندتا سرویس رو براتون فعال میکنه
Jh 555 باز لمشب فعال میشه؟