موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-12-2015، 10:35 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2015، 10:27 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-12-2015، 10:22 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که هرکاری کردم 205025 از مرحله اسم جلوتر نرفت 1 میفرستم عضو میشه و تبریک نمیگه و همین بی خیالش شدم آهنگ خاموش فرستادم در جا لغو شد. حالا همین کافیه یا باقی سرویس لغو کنم بعدا اس نیاد ازشون(رنگ و قلکو...) شارژ کم کنه
حالا ک لغو کردین دوباره عضو شین احتمالا جواب بده ب شما

عضو شدم دوباره باز تو همون اولین مرحله گیر میکنه و وقتی name میفرستم اصلا جوابی نمیاد تو بقیه سرویس عضو نشدم

پس باز لغوش کنین.شاثس شماست
ممنون از دوستانی ک لغوا رو‌برام‌گذاشتن
واقعا ممنون
خدایی خیلی ناراحت شدم ۳ هزار ازم کم کرد هیچی نداد
من ک لغو کردم Tongue
سلام
از کجا فهمیدین که 205025 نمیده!؟
من 24 ساعت عضو بودم
ولی نداده!
لغو نماییم یا بمانیم و دومین ضرر این هفته را نظاره کنیم!
(03-12-2015، 11:40 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از کجا فهمیدین که 205025 نمیده!؟
من 24 ساعت عضو بودم
ولی نداده!
لغو نماییم یا بمانیم و دومین ضرر این هفته را نظاره کنیم!

لغو نکنید فوقش هزارتومن شارژ ببره بلاخره ک میده.ب بقیه داده شارژ
s.m.j.k اگه شما آ اعتبار یا ah credit ب 205025 فرستادی و نوشته 3 هزار امتیاز داری شاید امیدی باشه ولی برای من چون امتیاز صفر نشون میداد لغو کردم...
آقا حامد با خط بدون شارژ هم فرستادم مشکل نداشت البته دیروز فرستادم
بچه ها لغو این شماره چیه پیام میده هرچی خاموش و off
میفرستم لغو نمیشه 98205738
(04-12-2015، 12:05 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد با خط بدون شارژ هم فرستادم مشکل نداشت البته دیروز فرستادم
بچه ها لغو این شماره چیه پیام میده هرچی خاموش و off
میفرستم لغو نمیشه 98205738

نیم ساعته فرستادم جوابی نداده

بهترین راه اینه به 9990 زنگ بزنی بگی واست لغو کنن
سلام دوست کاغذی غیر فعال شد؟
سلام صبح همگی بخیر این هرمی ایرانسل میگن ازنو شروع شد من کدمو با 3خط زدم اصلا تبریکی بم نگفت ک کدمو زدن رفتم کد ان خطم با خط دگ زدم باز همین طوره 
گفتم شاید سامانه هنگ باشه روز بعدی همین کاری کردم اما هیچ تبریکی نگفت واگ
1000بفرستم ی کد استفاره شده میده غضیه چیه؟؟؟
پست موقت