موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عایا لغو کنم کسی کد برنه بارم میده؟؟؟؟؟؟
(10-12-2015، 08:19 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عایا لغو کنم کسی کد برنه بارم میده؟؟؟؟؟؟

بله میده فقط بعدی ک پیام داد کدتون رو زدن دوباره با فرستادن 1000 عضو بشین و 1000 بعدی بفرستین شارژ میده
(10-12-2015، 08:06 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
يك سوال: 30589
بالاخره پنج ميده؟!
يا بعد اينكه سه نفر زدن 3 تا هزارى ميده؟
البته نکته اینجاست ک حتما لازم نیست بعد اینکه 3 نفر کد بزنن 3 تا 1000 بفرستین بلکه هر نفر عضو بشه هم 1000 بفرستین شارژ میده (از 1 تا 3 نفر)
(10-12-2015، 07:34 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساحل من چندبار زنگ میزدم اصلا جوابگو نبودند

البته دوست خوب شما درست میگین تا زمانی ک مبلغی پرداخت نکرده باشیم جوابگو نیستن ولی خودم قبلا شارژ 10 تومنی همراه اول با تخفیف خریده بودم چون کد رهگیری بانکی داشت ب پشتیبانیش زنگ زدم توضیحات مورد نظرم رو دادند...
ببخشید این پست رو میذارم شاید کسی صفحه اصلی نبینه 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل شماره سامانه اش چنده؟؟؟؟
چه عددی رو به چی بفرستم دوستان عزیز
(10-12-2015، 09:08 PM)ruck نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل شماره سامانه اش چنده؟؟؟؟
چه عددی رو به چی بفرستم دوستان عزیز

1 به 737462
ببخشید چرا من کد میزنم میگه کلید واژه نادرست ؟هرمی همراه اول
(10-12-2015، 09:32 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید چرا من کد میزنم میگه کلید واژه نادرست ؟هرمی همراه اول

شاید کدی که میزنید اعدادش  رو درست وارد نکردید. یه کد دیگه رو امتحان کنید
(10-12-2015، 06:44 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-12-2015، 06:29 PM)sapa188 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، کد تخفیف شارژ ایرانسل 5000 تومانی از رو گوشیم حذف شده چطور میتونم دوباره بگیرم...

فک نکنم راهی داشته باشه حالا دوباره اون مسابقه ای ک ازش کد تخفیف گرفته بودی عضو شو شماره پشتیبانیش یادداشت کن و روز غیر تعطیل از ساعت 9 تا 18 زنگ بزن و خطی ک شناسه گرفتی (اگه یادت هست کدوم خط بوده ) رو بگو شاید اگه 7 روز مهلت وارد کردنش نگذشته باشه دوباره کد تخفیف رو برات بخونن...

شماره تخفیف هفته پیش ایرانسل چی بود؟