موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-12-2015، 12:42 PM)m h a نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تخفیف نت یا شارژ ایرانسل نیست??

همون دو سامانه قبل که برای کسانیکه نگرفتن فعاله
شارژ 1 به 84909
نت 1 به 84807
(19-12-2015، 12:43 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مسابقه جدید ب ایرانسل اضافه شده بمناسبت شب یلدا 5000کارت شارژ قراره بده **هواستون بش باشه**
OZV FHFZ ب8282

این روز پنج شنبه به من پیام داد از شماره 84881  که فرستادم فعال نبود
(19-12-2015، 12:45 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-12-2015، 12:43 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه مسابقه جدید ب ایرانسل اضافه شده بمناسبت شب یلدا 5000کارت شارژ قراره بده **هواستون بش باشه**
OZV FHFZ ب8282

این روز پنج شنبه به من پیام داد از شماره 84881  که فرستادم فعال نبود

اره گفتم ک هواستون باشه
دوستانی
که تونظر سنجی رایتل شرکت کردن
3گیگ اینترنت رایتل هدیه گرفتن تا ساعت 7بسته فعال میشه
سلام دوستان آیا راهی هست شارژی که از مسابقه خاطرات فوتبال ایرانسل گرفتیم رو دوباره بگیریم؟؟
وقتی kh 555 میفرستم میگه شما شارژ خود را دریافت کردید و شارژ قبلی رو نمیده!!
(19-12-2015، 01:35 PM)ABDOLREZA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان آیا راهی هست شارژی که از مسابقه خاطرات فوتبال ایرانسل گرفتیم رو دوباره بگیریم؟؟
وقتی kh 555 میفرستم میگه شما شارژ خود را دریافت کردید و شارژ قبلی رو نمیده!!

از طریق پیامک که راهی نداره. ولی پشتیبانی زنگ بزنید شاید...
دوستان من زنگیدم پشتیبانی توپ وتور گفتم شارژ نداری امتیازم صفر شده گفت صبر کنید درست میشه بعد دو ساعت ۶۰۰۰امتیاز داد و دوتا شارژ ۵تومنی گرفتم خخخخ با یه تیر دونشان
دوستان یه خط دیگه زدم ت ۵۰۰۰ شارژ داد شما هم امتحان کنید ببینین بهتون میده‏!
دوستان احتمالش هست كه امروز سامانه هاي9090و9077  فعال بشه؟
(19-12-2015، 03:12 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان احتمالش هست كه امروز سامانه هاي9090و9077  فعال بشه؟

بله ان شاالله