موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هزار
اما نصف قبلی شانس دارین.
(07-12-2015، 07:25 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از 737863 برام پیام اومده

آسان زبانه اگه بده به خطوط جدید میده چون تبریگ نمیگه اولش
(07-12-2015، 07:28 PM)maryamta نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2015، 07:26 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثه مضرب 5 احتمالش کمه. برا کسی شده اخر کدش صفر بیاد شارژ بده من یکی فرستادم صفر نبود...

برا من اخرش صفر بود هیچی نداد گفت 5تا دوستت کد بزنن هزار میگیری
اصلا ربطی به مضرب نداره یک کدبهت میده باید 5 نفر کدتو بزنند تا بهت یک شارژ هزاری بده یک نوع هرمیه
آقا وحید شارژش هزاریه پیام داده شارژ هزاری رایگان اگر اخر کدت 0 باشه 1 رو بفرست مسابقه چطور سرگرم بشم
و بعد با davat بفرستیم کد معرف میده ک ب ازای 5 نفر دعوت هم شارژ میده (البته نوشتن ک نداده!)
همراه اول
1 بفرستید به 20554
بعد لغو کنید
Meydan off
بعد چند ساعت بصورت مستقیم شارژ هزاری میاد کد نمیده
(07-12-2015، 07:29 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول
1 بفرستید به 20554
بعد لغو کنید
Meydan off
مثل اونکه ده تومن کم کرد نباشه یه وقت مواظب باشین Undecided.gif
(07-12-2015، 07:29 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول
1 بفرستید به 20554
بعد لغو کنید
Meydan off
گف شارژها به اتمام رسیده
(07-12-2015، 07:35 PM)avatar_m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول
1 بفرستید به 20554
بعد لغو کنید
Meydan off
تست شده هست......100%

این سامانه ظهر ساعتای 1 بود فکر کنم پیام داد که شارژ میده  1 رو ارسال کردم حرفی از شارژ نزد منم لغوش کردم
چند دقیقه پیش از شماره 205708 پیام اومد مشترک گرامی عملیات شارژ با موفقیت انجام شد و 1000 تومن به شارژم اضافه شد
الان با خطهای دیگه میگه شارژ تمام شده
به هرکسی ظهر فرستاده شارژ داده
(07-12-2015، 07:28 PM)maryamta نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-12-2015، 07:26 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثه مضرب 5 احتمالش کمه. برا کسی شده اخر کدش صفر بیاد شارژ بده من یکی فرستادم صفر نبود...

برا من اخرش صفر بود هیچی نداد گفت 5تا دوستت کد بزنن هزار میگیری

به من الان شارژ هزاری داد
مشترک گرامی

شما برنده شارژ هزارتومانی شده اید.برای دریافت کد شارژ خود عدد 9 را به 737120 بفرستید.
(07-12-2015، 07:35 PM)avatar_m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول
1 بفرستید به 20554
بعد لغو کنید
Meydan off
تست شده هست......100%
اینکه حرفی از شارژ نزد که ...مثل اون سامانه نشه آخه حالا حالا اقصادشو میدم