موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-12-2015، 02:31 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2015، 02:31 PM)Hossein ariai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سه سوال هم با خط جدید درست جواب دادم شارژو نداد،،

نزنید نمیده قبلا هم اینجوری میگفت.فقط امتیاز میده

یعنی دوباره باید شب جواب بدم تا شارژ بده ؟
دوتا جوابی که دادم رفت فنا ؟
ایا شب به همین سوال اخریش جواب بدم شارژو میده ؟
(13-12-2015، 02:34 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2015، 02:31 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2015، 02:31 PM)Hossein ariai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سه سوال هم با خط جدید درست جواب دادم شارژو نداد،،

نزنید نمیده قبلا هم اینجوری میگفت.فقط امتیاز میده

یعنی دوباره باید شب جواب بدم تا شارژ بده ؟
دوتا جوابی که دادم رفت فنا ؟
ایا شب به همین سوال اخریش جواب بدم شارژو میده ؟

دوستان نمیده همه لغوش کنید*****
737960 از مسابقاتی هست ک مرحله دوم 777 هست و معمولا این مدت این سری مسابقات ک مرحله دوم 777 هست، تا نیم ساعت بعده پیام انبوه فعال میشدن و ب 2500 نفر اول میدادن حالا تست کنین یوخ فعال نشه...
(13-12-2015، 02:31 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-12-2015، 02:26 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگه محصول در خواستی موحود نیست

الان عضو شو همونطوری ک خودش گفته شب پاسخ ب یک سوال ینی الان هرچی بزنی همینو میگ بهت

نمیدونم چرا با این سیم هر وقت عضو این مسابقه میسم بعد نمیتونم شرکت کنم همیشه میگه محصول درخواستی موجود نیست از سه ماه پیش تا الان
کسی راه حلی داره؟؟؟؟؟
لغو هم میکنم دوباره عضو میشم باز همینه!حتی اگه سوال روز بعدش هم بیاد باز همین مشکل وجود داره
کسانیکه با خط جدید ozv sardar زدند فقط 120تومان به شارژ شگفت انگیزشون اضافه شده پس اصلا شارژ نمیده چون با خط جدید بعد جواب دادن به دو سوال ag 700فرستادم و باز شارژ نداد
مسابقه ي پيش بيني همراه اول درصورت حدس درست 1000شارژميده اگ هدف شارژ5000توماني ك بايد وقتي شارژ هزاري روگرفتي مسابقه رو ‫#‏ لغو_‬نكني
تا پيش بيني دوم وسوم هم بياد
‫#‏ ودرصورت‬حدس درست#سه_بازي بصورت ‫#‏ متوالي‬5000 تومان گيرتون مياد
_ب خاطرمسابقات 9090ناچارين خطتون شارژ داشته باشه واين يعني ضرر
_چون بخاطرفعال بودن سامانه ي توپ وتور هر روزواستون پيام مياد
_اگ خطتونو شارژنميكند بزنيد
_من ك ب همون 9090قانعم
_ببخشيد طولاني شد:-P
777به737960 به همه میده
737960 فعال شد بزنید
فعال شد
عدد ۱ ب ۷۳۷۹۶۰
به من که شارژ نداد