موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-12-2015، 10:37 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

برای امروز پیش بینی یا شارژ داریم؟؟؟؟

سلام

پیش بینی برای بازی فردا (( تراکتور سازی تبریز و استقلال اهواز )) فعاله
1-برد استقلال اهواز
2-مساوی
3-برد تراکتور
ارسال عدد مورد نظر به 203060
سلام..من پیشبینی پرسپولیس رو درست حدس زده بودم وشارژ هزاری رو گرفتم و تا الان لغو نکردم.....ی راهنمایی کنین در این رد که کانل،،همه بدونن...
دوستان لینک اون 2گیگ رایتل رو ک میخایم بگیریم میشه بزارید ؟؟؟؟
(16-12-2015، 10:54 PM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..من پیشبینی پرسپولیس رو درست حدس زده بودم وشارژ هزاری رو گرفتم و تا الان لغو نکردم.....ی راهنمایی کنین در این رد که کانل،،همه بدونن...

سلام.بعد از گرفتن شارژ 1000 تومنی میتونید لغو کنید فعلا با لغو کردن توپ و تور همراه اول امتیاز صفر نمیشه
بعد از اینکه سه بازی رو درست پیش بینی کنید و امتیازتون به 3000 برسه میتونید ت 5000 به 203060 بفرستید و شارژ 5000 تومنی رایگان همراه اول دریافت کنید
(16-12-2015، 11:10 PM)Hesam.r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لینک اون 2گیگ رایتل رو ک میخایم بگیریم میشه بزارید ؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تخفیف نت ایرانسل چیزی به جز جملک هست ؟
(17-12-2015، 08:16 AM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
تخفیف نت ایرانسل چیزی به جز جملک هست ؟

سلام،بزن ستاره 4444 مربع ببین تخفیف برات چیزی داره ،
ب خودم سیصد مگ ماهانه میده دو تومن الان نگا کردم،
پیشنهاد واسه هر خط متفاوته،
50 مگ نت رایگان برای کسانیکه نگرفتن

1 به 84807

GP 555 به 8282

لغو : L psfidبه 8282
ﺷﺎﺭﮊ ﻫﺰﺍﺭﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ
ﻓﻘﻂ ﮐﺴﺎﻧﯿﮑﻪ ﻗﺒﻼ ﻧﮕﺮﻓﺘﻦ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﻨﻨﺪ.
ﺍﺭﺳﺎﻝ 1 ﺑﻪ 84909
ﺳﭙﺲ ﺍﺭﺳﺎﻝ ozv jamj ﺑﻪ 8282
ﭘﺲ ﺍﺯ 5 ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﺭﺳﺎﻝ JH 555 ﺑﻪ 8282
ﻟﻐﻮ: ﺍﺭﺳﺎﻝ L jamj ﺑﻪ 8282

ﺷﻨﺎﺳﻪ ﺷﺎﺭﮊﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺳﯿﻤﮑﺎﺭﺕ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ
ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺁﺧﺮ ﮐﻪ ﺍﺭﺳﺎﻝ 1 ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻫﺴﺖ
ﺭﻭ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﮐﻨﯿﺪ.
ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯿﮑﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﻧﺰﻧﯿﺪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﯿﻤﮑﺎﺭﺗﻬﺎ ﺷﺎﺭﮊ
ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ
عزیزان پرسیدم میگن 3 تا بازی تا اخر همین ماه باید درست پیش بینی کرد و لغو هم نکرد ک شارژ 5 تومنی بدن حالا اگه تا اخر ماه جز امروز دیگه پیش بینی نیاد چی  Undecided.gif