موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-12-2015، 11:06 PM)hasan1363 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 33 فرستادم شارژ هزار تومانی داد

با ارسال عدد برا خط جدید ک فقط جایزرو تعیین میکنه و بعد ن 500 فرستادین داده؟ حتما شارژ بدونه وقفه بوده...
راستش قبلا به من گفت دو هزار ولی هرچی ن ۵۰۰ میفرستم میگه فردا تا حالا نداده
من الان ن 500 فرستادم نوشت جایزه شما دو تا شارژ هزاری هست ولی دو کد مشابه داد برا بقیه هم چنین بوده Undecided.gif
(07-12-2015، 11:43 PM)پلنگ غرب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستش قبلا به من گفت دو هزار ولی هرچی ن 500 میفرستم میگه فردا تا حالا نداده

منم چند روز قبل که فرستادیم تبریک شارژ گفت ولی شارژ نداد.
الان دوباره عدد فرستادم گفت شما گرفتید.بعد ان 500 رو فرستادم همین جمله شما رو گفت یعنی فردا خواهید گرفت.وقتی از ساعت 12 امشب گذشتیم دوباره فرستادم شارژ داد.بنابراین شما هم الان بفرس.

بچه ها راستی من هنوز نتونستم 203860 رو لغو کنم هر چی بی انگلیسی سال اف رو فرستادم نشد فارسی و غیره بازم هیچ پیامی لغوی ازش نمیاد.نمیدونم چه کنم.راهی نیست جز بزنگم ؟9990
(08-12-2015، 01:34 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان ن 500 فرستادم نوشت جایزه شما دو تا شارژ هزاری هست ولی دو کد مشابه داد برا بقیه هم چنین بوده Undecided.gif

اره ساحل جان به منم دو کد مشابه داد
سلام
این نمکدون بازم سر من کلاه گذاشت
دو شارژ هزاری باید میداد
یک هزاری داده دوبار نوشته همون کدش رو!
(08-12-2015، 01:34 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره مال منم هر دو کد یکی بود
(08-12-2015، 01:53 AM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا بزن ببین دو هزاری شاید باشه
من اعتباری ندارم
یکی دارم بزنم
دزد مارکت برمیداره!

نمیدونم ولی دوتا کد فرستاده هر دو یکیه
هرمی ایرانسل فعاله؟؟
(08-12-2015، 11:50 AM)ABDOLREZA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل فعاله؟؟

آره فعاله هنوز،