موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737959 و
 20146  هم بود
از دوستان کسی میدونه اگه قبلا بسته نت با 5 تا 4 مربع خریده باشیم و این 50 مگ دو روزه هم بزنیم آیا از 50 مگ جدید کم میشه یا قبلیه Undecided.gif
اگه از این نوع یک روزه نباشه نگه میداره
من هم یکساله هم یکماهه و الان هم یک روزه دارم.
(05-12-2015، 05:16 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی میدونه اگه قبلا بسته نت با 5 تا 4 مربع خریده باشیم و این 50 مگ دو روزه هم بزنیم آیا از 50 مگ جدید کم میشه یا قبلیه Undecided.gif

حجمشون باهم جمع میشه ولی زمان نه . پس وقتی حجم باهم جمع بشه دیگه فرقی نمیکنه
دوستان شارژ پیشنهادی ایرانسل با ارسال 1به 84909و مرحله دوم ودریافت پیشنهاد jH 555 به 8282
آقا s.m.j.k اگه جواب سوال منو دادین ک اون بسته ای ک قبلا خریدم هفتگی بوده و هنوز چن روز دیگه مهلت داره و میخام اول ازین 50 مگ رایگان کم بشه بعد اون که با شارژ خط خریدم Biggrin.gif
حجم ظاهرأجمع ميشه امادراصل اولويت بابسته جديده
(05-12-2015، 05:08 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فعلا هیچکدوم از سامانه های 9090 تبریک نمیگن

فکر کنم 5 ب بعد فعل بشن
یا 4 یا 5 به بعد فعال میشه اغلب اوقات !
درسته؟
(05-12-2015، 05:16 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زمان بسته به اندازه ی نت جدید افزایش پیدا میکنه و ابتدا هم نت جدید مصرف میشه
(05-12-2015، 05:20 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ پیشنهادی ایرانسل با ارسال 1به 84909و مرحله دوم ودریافت پیشنهاد jH 555 به 8282

این دقیقا چجوره؟ شبیه سامانه تخم مرغ شانسیه یا اون شارژ دوتومنی شانسی؟