موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
84907 دوباره آپدیت شده عایا؟
(11-12-2015، 08:35 PM)baran22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب سوالتو نمیدونم ا
اما
اگه اپدیت شده ک خودت بگیر اگه نشده بگو هرچندتا خواسی رایگان برات بگیرم من لازم ندارم
(11-12-2015، 08:35 PM)baran22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه همون قبلیه هست، فقط به کسانیکه نگرفتن میده
سلام دوستان
ببخشید اینجا مطرح میکنم ...
همراه اول هم کدی داره مثل ایرانسل که بعد اتمام بسته اینترنت خود به خود نت رو قطع کنه؟
[quote='jaeger' pid='171843' dateline='1449856757']
سلام دوستان
ببخشید اینجا مطرح میکنم ...
همراه اول هم کدی داره مثل ایرانسل که بعد اتمام بسته اینترنت خود به خود نت رو قطع کنه؟
[/quote

نه.
فقط موقعه اتمام حجم چند پیامک میده حجم شما در حال اتمام هست تمدید کنید
*100*8# براي لغو تمديد هست البته داخل پيامك هم مينويسه كه اگر تمايل به لغو تمديد اتوماتيك بعد پايان بسته اينترنت را داريد چه كار كنين ....
سلام دوستان،صبح بخير،براي من از 8888 پيام اومده،كسي خبر نداره امروز شارژ ميده؟؟؟
(12-12-2015، 11:18 AM)majid348 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان،صبح بخير،براي من از 8888 پيام اومده،كسي خبر نداره امروز شارژ ميده؟؟؟

فعلا که فعال نیست
سلام

برام از 84807 پیام اومده اینترنت رایگان

تست نکردم
(12-12-2015، 11:41 AM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

برام از 84807 پیام اومده اینترنت رایگان

تست نکردم

فعلا مرحله دومش فعال نیست و میگه برای امروز پیشنهادی نیست