موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان یکی بلاخره جواب بده واسه پیش بینی همراه اول.الان لغو کنیم و بعد شرکت کنیم واسه پیش بینی؟یا نه بدون لغو بزنیم با اینکه نمیگه به سرویس توپ وتور.....ایا اینجوری ثبت میشه؟
اره لغو کنین بعد شرکت کنین امتیازت صفر نمیشه،چون من لغو نکرده بودم بازی اول رو و تو پیش بینی پرسپولیس شرکت کردم ولی شارژمو نداد پس لغو کردم و تو پیش بین های بعدی شرکت میکنم،شب خوش
مگه برای بازی پرسپولیس فولاد شارژ داده پس چی بمن گفته بودن فقط بعده 3 بازی درست پیش بینی کنین و لغو نکنین شارژ میدن Angry.gif
(16-12-2015، 08:27 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه برای بازی پرسپولیس فولاد شارژ داده پس چی بمن گفته بودن فقط بعده 3 بازی درست پیش بینی کنین و لغو نکنین شارژ میدن Angry.gif

1000 تومن شارژ رو فردای بازی میده
5000 تومن شارژ رو بعد از پیش بینی درست سه بازی میده
در ضمن تست شده فعلا با لغو هم 1000 تومن شارژ رو میده و هم امتیازتون صفر نمیشه
اگه 1000 تومن شارژ بازی پرسپولیس رو نگرفتید الان میتونید عضو بشید و ت 1000 بفرستید و شارژ این بازی رو بگیرید
203060 همراه اول حسابی قاطی کرده من خطی ک لغو کرده بودم و پیش بینیش اشتباه بوده الان ت 1000 فرستادم نوشته: ب سرویس توپ و تور خوش امدید نظر شما مساوی...! و گزینه ها و درصد ها رو هم دیگه نمیده Undecided.gif
(16-12-2015، 09:54 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
203060 همراه اول حسابی قاطی کرده من خطی ک لغو کرده بودم و پیش بینیش اشتباه بوده الان ت 1000 فرستادم نوشته: ب سرویس توپ و تور خوش امدید نظر شما مساوی...! و گزینه ها و درصد ها رو هم دیگه نمیده Undecided.gif

برای اینکه قبلا زدین مساوی و لغوش کردین الان ت 1000 فرستادین که جواب پیامش میشه همون نظر شما که قبلا مساوی زدین
الان دوباره ت 1000 بفرستین اگه بازی قبلی رو درست پیش بینی کرده بودین شارژ 1000 تومنی رو بهتون میده
با ی خط ک درست پیش بینی کرده بودم و تا الان لغو نزده بودم اشتباهی بجای ت  1000 لغو top off رو فرستادم و بعد دوباره ت 1000 فرستادم نوشت ب سرویس خوش امدین نظر شما برد پرسپولیس و بار بعد ت 1000 فرستادم نوشت روز بعد از بازی باید شارژ بگیرین درنتیجه فکر کنم سیستمش درست شده و مانند این مدت اخیر با لغو یا روز بعدی ک شارژ فعال شد، شارژ نمیده...
البته خطی ک لغو نزده بودم الان ت 1000 فرستادم شارژ داد حالا دوستان از کجا بفهمم یوخ شارژ تکراری دفعات قبل نباشه Undecided.gif
(16-12-2015، 10:21 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته خطی ک لغو نزده بودم الان ت 1000 فرستادم شارژ داد حالا دوستان از کجا بفهمم یوخ شارژ تکراری دفعات قبل نباشه Undecided.gif

اگه با همین خطی که میگین لغو نکردین برد پرسپولیس زدین شک نکنید که شارژ جدیده و تکراری نیست
سلام

برای امروز پیش بینی یا شارژ داریم؟؟؟؟